Brilianty slevové kódy

1 ověřený slevový kupón Brilianty - Prosinec 2022

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
Brilianty

Doprava zdarma přes Zásilkovnu na Brilianty.sk

V eshopu Brilianty.sk získáte při nákupu přes Zásilkovnu dopravu zdarma.

Více o slevě


Brilianty.cz eshop
1

Brilianty.cz - originální briliantové i diamantové šperky

Internetový obchod Brilianty.cz se zaměřuje na zlaté a stříbrné šperky s diamanty. V současné dobře disponuje šperky v počtu více než 2500 modelů. E-shop nabízí pro své zákazníky originální značky Danfil Diamonds, Cutie Jewellery, Zodiax Jewellery a Filip Horák Jewellery a samozřejmě nabízí i výrobu zakázkových šperků přímo na míru. V e-shopu dnes můžete nakupovat opravdu za fantastické ceny a to za slevy na Brilianty.cz, které si připravil na produkty v těchto kategoriích:

Šperky:

 • Prsteny

 • Zásnubní prsteny

 • Náušnice

 • Přívěsky

 • Šperky pro děti


Kolekce šperků:

 • Danfil Diamonds

 • Colored gemstones

 • Cutie Jewellery

 • Zodiax Jewellery

 • Filip Horák Jewellery

 • Šperky na zakázku

2

Srdíčka ze 14 karátového zlata s briliantem

Určitě využijte výhodné slevy na šperky, se kterými si zajistěte luxusní přívěsky ve tvaru srdíčka ze 14 karátového zlata s briliantem s kulatým brusem, exkluzivní kousek s lesklým sněhově bílým povrchem ve tvaru sněhové vločky či šperk s více vsazenými brilianty. Nebo si za slevový kupón na šperky dopřejte jedinečnou kolekci Colored gemstones s drahými kameny. Rubíny, smaragdy, modrým, růžovými safíry i třpytivými diamanty.

Brilianty.cz eshop - náušnice
3

Krásné prsteny, náušnice - to vše a mnohem více na Brilianty.cz

Brilianty.cz, to jsou také slevy na prsteny a náušnice. Zářivé kousky se středovým diamantem či briliantem, modely z bílého i žlutého zlata, minimalistické sněhově bílé prsteny a náušnice různých tvarů: study, visících, kruhových, klasických, pecko-knoflíkových. Za slevový kupón na zlaté náušnice mohou být vaše exkluzivní modely Danfil Diamonds 2022, luxusní kousek zdobený 52 zářivými diamanty od Filipa Horáka s pískovaným povrchem či jedinečné visací náušnice s rhodiovaným povrchem. E-shop Brilianty.cz neobchází ani důležitou kategorii zásnubních prstenů. Slevy na zásnubní prsteny vám umožní dopřát si je nyní za nejlepší ceny. Naleznete zde jednoduché i decentně zdobené kroužky z bílého zlata, ve kterých je zasazen jeden solitér, případně více briliantů či drahých kamenů. V nabídce jsou i méně klasické modely twist, či například prsteny zdobené modrým nebo červeným safírem. Brilianty.cz nezapomíná ani na děti. Pro ty si připravil slevy na dětské náušnice.

Brilianty.cz eshop - prsteny
4

Slevy, které Brilianty.cz nabízí

Zlaté Cutie ve tvaru zvířátek, nadčasové srdíčkové z bílého zlata a stříbra, modely ve tvaru květů, motýlů, vhodné i pro malá miminka. Brilianty.cz, to jsou šperky, ve kterých se snoubí kvalita, preciznost a tradice s unikátním designem!

Slevy
Dárek
5

Hodnocení Brilianty.cz

4.3

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 14 zákazníků
14 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 8x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 6x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x