Be wooden slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny Be wooden - Září 2022

__photo
-30%
Sleva
Be wooden

Slevy až - 30% na pánské módní doplňky ze dřeva na Bewooden.cz

V eshope Bewooden.cz nyní nájdete slevy až do - 30% na vybrané pánské módní doplňky v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Be wooden

Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč na Bewooden.cz

V eshope Bewooden.cz při objednávce zboží nad 2000 Kč dostanete dopravu zdarma.

Více o slevě


Bewooden - zena drzici nahrdelnik v prstech
1

Bewooden slevový kód pro produkty vyrobené s láskou k řemeslu

Ve značce je cítit propojenost autorů a jejich beskydských srdcí s přírodou. Jejich příběh je jedinečný a propojuje lásku s prací. I když se často vyskytuje tendence vášeň považovat za neprofesionální, v BeWooden je ale práce srdcem naprosto klíčová. Autoři pro své zákazníky vytváří úžasné produkty, které mají skutečnou hodnotu. Snahou je taky obnovovat tradiční česká řemesla, jakými jsou brašnářství, šperkařství a také hodinářství. Značka získala mnoho ocenění.

2

Bewooden sleva pro kousky inspirované přírodou

Původní design značky je typický tím, že se drží minimalismu, čistých linií a elegance. Cílem je vytvořit nadčasové a tradiční produkty, které jsou na celý život. V e-shopu můžete vybírat produkty v kategoriích:

  • hodinky
  • šperky
  • módní doplňky
  • home&office

Mezi šperky najdete náušnice, náramky, medailony, prsteny, přívěšky a brože. V módních doplňcích jsou to dřevěné motýlky, manžetové knoflíčky, kšandy a opasky, batohy a tašky, ponožky, peněženky, svatební sety, kapesníčky do saka, brýle a jiné. Osobitou kategorii je sekce Na zakázku, ve které si zákazník může sám navrhnout vizuál produktu. Jestli hledáte originální dárek pro někoho blízkého, navrhnete si vlastní design výrobku. Postup je jednoduchý, stačí si jenom zvolit kousek, o který má zájem, vybrat motiv a materiál.

Jestli hledáte inspiraci po dárky, ale také doplňky, které díky detailům udělají z vašeho domova zajímavé místo, nebo se chcete dozvědět více ze světa designu, navštivte blog e-shopu. Vaše bydlení si můžete zkrášlit designovými kousky, jakými jsou třeba dekorace na zeď, nástěnné hodiny a mnoho dalších.

Během prohlížení výrobků vám budou na přehledně a příjemně graficky zpracované stránce nabízené možnosti, jak sladit jednotlivé kousky. Například, které náušnice nebo náramek se vám budou hodit ke zvoleným hodinkám. Výjimečnými autorskými produkty jsou vinná a národní edice.  

bewooden - obyvacka kde je zluta pohovka a na stene za ni napis nature a tri namalovana zvirata
3

Protože dělají věci srdcem

Využijte nabídku Bewooden black friday a přesvědčte se o jedinečnosti výrobků. Jaké jsou plusy značky?

  • originální design
  • česká výroba
  • doživotní záruka
  • příroda jako skutečná hodnota
  • zákaznická radost jako motivace výrobců

Zákazníky, které milují přírodu, jistě potěší, že příroda je hlavním zdrojem inspirace designerů a tvůrců české značky. Tato skutečnost je znatelná v konečném výsledků všech kousků, které značka nabízí. Celý výrobní proces je protkán myšlenkami na udržitelnost a šetrnost vůči životnímu prostředí. Přestože výrobci tvoří ze dřeva, žádné lesy se kvůli nim nekácí. Materiál získávají z nevyužitých kusů v dílnách po celé České republice. Výrobci se také snaží o celkovou osvětu ekologie a je pro ně velkým tématem. Kvalita výrobků je vidět také ve výborných recenzích zákazníků, kteří udělují značce vysokou známku.

bewooden - zena s odznakmi a vedle odznaky na stole a v strede napsano kovove broze a nahrdelniky
4

Kvalita tradičního řemesla

Slevy
Výprodeje

Kvalitní produkty vyrobeny tradičními řemesly můžete vybírat také v kategorii Výprodej. Najdete zde více kousků z různých kategorií za zlevněné ceny. Udělejte si radost designovými výrobky, které jsou v duchu slow fashion, budou vám rychle doručeny, hezky zabaleny a splňují požadavky z hlediska udržitelnosti a ekologie.

5

Hodnocení Be wooden

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x