Bastard slevové kupóny

3 ověřené slevové kódy a kupóny Bastard - Červenec 2024

__photo
Sleva
Sleva
Bastard

Slevy na pánské trička a mikiny

V eshopu Bastard najdete slevy na vybrané pánské trička a mikiny.

Více o slevě
Sleva
Sleva
Bastard

Slevy na dámské trička a mikiny

V eshopu Bastard najdete slevy na vybrané dámské trička a mikiny.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Bastard

Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč

V eshopu Bastard získáte při nákupu nad 2 000 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Bastard.cz eshop
1

Chcete mít i vy trika s originálním nápisem?

Chcete mít i vy trika s originálním nápisem? Tak pak určitě navštivte internetový obchod a vytvořte si triko podle vlastních představ. Eshop má totiž vtipné tričko s potiskem pro úplně každého. Trička jsou navíc velmi vtipným a originálním dárkem, proto neváhejte a zobrazte sortiment celého obchodu.

2

Dámské, pánské i dětské trička

V případě, že chcete při nákupu ušetřit, tak neváhejte využít Bastard slevové kupóny a kódy Bastard a vaše peněženka se vám poděkuje. Nahlédněte také do sekce Bastard akce nebo Bastard výprodej a možná tam naleznete právě to co hledáte. Trička jsou rozděleny do kategorií podle toho, zda jsou:

  • Pánská
  • Dámská
  • Dětská

Bastard.cz eshop - tričko s potiskem
3

Kromě triček zde najdete i tílka, mikiny či dokonce spodní prádlo

V bohaté nabídce si jistě vybere každý. Kromě triček zde najdete i tílka, mikiny či dokonce spodní prádlo. Výběr je jen a jen na vás. V nabídce máte samozřejmě různé barvy i velikosti. Najdete zde více než 324 Potisky od těch vtipných až po ty roztomilé. V případě, že hledáte originální dárek, určitě si zde vyberete. Trička s vtipným potiskem jsou totiž ideálním dárkem na příležitosti jako je rozloučení se svobodou, narozeninová párty, či svatba. Vytvořit si zde můžete i romantické trička či spodní prádlo pro páry. V nabídce dokonce najdete i roztomilé dětské trička s vtipným motivem od českých a slovenský grafiků. Využijte na nákup originálních triček i Bastard slevový kupón nebo Bastard slevový kód a nakupujte výhodně. Každa Bastard sleva přece potěší.

Bastard.cz eshop - tričká
4

Black Friday Bastard

Při nákupu nezapomínejte využívat různé top Bastard slevy a určitě neprohloupíte. Využijte na nákup i období největších slev během Bastard Black Friday a nakupujte ještě výhodněji.

Slevy
Doprava zdarma
5

Hodnocení Bastard.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x