be lenka slevy a slevové kódy

1 ověřený slevový kupón be lenka - Březen 2023

__photo
-5%
Sleva
be lenka

Sleva - 5% na první online nákup na Belenka.cz

Zaregistrujte se na odběr newslettra v eshope Belenka.cz a získate od nich 5% slevu na první online nákup. Na váš zaregistrovaný e-mail vám Belenka pošle slevový kód na první online nákup.

Více o slevě


belenka - dva muzi delajici boty
1

Unikátní produkty pro moderní lidi

Podle slov autorů za projektem je snaha vrátit se ke kořenům. K tomu, co bylo dobré, na co jsme v našem uspěchaném světě zapomněli – a to novým, moderním a nám srdci blízkým způsobem. Šátky a ergonomickými šátkovými nosítky spojují rodiče s jejich dětmi a barefoot boty vracejí lidem kontakt se zemí. V recenzích obchodu najdete nadšené reakce zákazníků, kteří se často svěří i s vlastní zkušeností při objevování barefoot bot, šátků a nosítek. Možná inspirují i vás. Využijte k nákupu i Be lenka slevový kupón nebo také Belenka slevový kód a nakupujte výhodněji.

2

Barefoot boty, šátky a nosítka

V nabídce e-shopu můžete vyhledávat ve dvou základních kategoriích: Barefooty a Nošení dětí. V sekci Bareefooty – Ergonomické boty jsou to tyto produkty:

  • Pánské
  • Dámské
  • Dětské
  • Barefoot ponožky
  • Doplňky

 

Do nabídky doplňků patří tašky a ponožky s různými designovými vzory, také příslušenství pro péči o obuv.

 

V případě, že hledáte šátky a nosítka, v kategorii Nošení dětí naleznete:

  • Nosítka
  • Šátky
  • Tašky
  • Oblečení

 

Nosiče šije tým profesionálních švadlen s velkou precizností a smyslem pro detail. Ke každému nosiči a ke každému šátku přidávají velkou dávku lásky a radosti a výrobce těší, že zákazníci jsou spokojeni.

 

Společnost vyrábí kromě ergonomických nosičů a šátků na nošení dětí i nosičské a těhotenské bundy, svetry či mikiny, které se těší oblibě maminek na celém světě. Zároveň začali s výrobou barefootové obuvi a jsou vyhledávanou a vysoce hodnocenou značkou mnohými barefootovými nadšenci nejen v našich končinách, ale už i v dalších krajinách. Jestli si potrpíte na propracovaný detail, využijte Be lenka výprodej nebo Belenka Black Friday a pořiďte si originální kousky, kterými potěšíte sebe i přírodu.

belenka - zenske nohy v botach
3

Belenka outlet a další výhody

V eshopu věří, že nejlepší cesta k udržitelnosti je slow fashion. Tento způsob myšlení se snaží přiblížit i svým zákazníkům.  Proto při výrobě produktů kladou důraz na kvalitu a zpracování, využívaní co nejlokálnějších surovin. Podporují lokální výrobu na Slovensku a v České republice. V zemích, kde je silná obuvnická tradice a autoři jsou hrdí, že v této tradici mohou pokračovat a vnést do ní moderní a inovativní principy s láskou k lidem i k přírodě. Pokud patříte k zákazníkům, kteří touží být blíže k přírodě, využijte slevový kód nebo Belenka kupón a pořiďte si zamilovaný kousek levněji.

 

Pro nadšence moderní a ekologické módy je na stránce e-shopu autorský blog, ve kterém si můžete přečíst množství zajímavých a nápaditých článků. Mezi jejich témata patří například: babywearing, strava, péče o děti, těhotenství, žena po porodu, stravování, životní prostředí a další.

belenka - vlevo zena s ditetem v satce, vpravo boty a v strede napis
4

Black Friday Be lenka

Zľavy

Pokud vás zajímá akční nabídka, klikněte na kategorii Výprodej a prohlédněte si produkty za snížené ceny. Belenka sleva je tu pro vás a vybírat si můžete z kousků v krásných barvách a vzorech. Využijte i obrovské slevy během období Be lenka Black Friday. Další slevu můžou zákazníci získat, když doporučí obchod známým ve čtyřech jednoduchých krocích. Je to jednoduché a výhodné. Pak už můžete nakupovat s radostí, že ušetříte a vybírat třeba produkty ve stejném stylu, abyste sladili prvky svého outfitu s děťátkem nebo nosítkem, šátkem a taškou. Výběr e-shopu je opravdu široký a naleznete tu několik stylů v různých kolekcích. Líbí se vám motivy mandaly, vesmíru, dotts, grafické nebo přírodní motivy? Jejich zařazení do nabídky vás potěší stejně jako barevná paleta produktů.

5

Hodnocení Eshopu

4.9

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x