be lenka slevy a slevové kódy

1 ověřený slevový kupón be lenka - Září 2023

__photo
-5%
Sleva
be lenka

Sleva - 5% na první online nákup na Belenka.cz

Zaregistrujte se na odběr newsletteru v eshope Belenka.cz a získáte 5% slevu na první online nákup. Na váš zaregistrovaný e-mail vám Belenka pošle slevový kód na první online nákup.

Více o slevě


belenka - dva muzi delajici boty
1

Unikátní produkty a důraz na kvalitu

Obchod Be Lenka se specializuje na prodej prémiových barefoot bot, ergonomických nosítek pro děti a oblečení. Autoři projektu garantují, že ruční výroba, inovace
a udržitelnost jsou pevně zakořeněné v jejich DNA. K výrobě produktů jsou využíváný lokální zdroje a probíhá v evropských zemích se silnou obuvnickou tradicí, tedy na Slovensku, v České republice, Portugalsku a Itálii.

Při nákupu využijte aktuální Be Lenka slevový kód nebo Be Lenka slevový kupón a unikátní produkty z nabídky nakupte výhodněji. Určite také nezapomeňte zavítat do slevové sekce Be Lenka Výprodej.

2

Barefoot boty pro vaše zdraví

Pokud trpíte bolestmi nohou, pak právě barefoot boty mohou představovat řešení. Boty kopírují anatomický tvar lidského chodidla, takže poskytují dostatečný prostor prstům, abyste se vyhnuli jakýmukoliv diskomfortu. Štědrý prostor v přední části boty umožňuje prstům dostatek prostoru k tomu, aby se na sebe netlačily. Dochází tak k lepšímu prokrvení, menší únavě, minimalizaci puchyřů, neboť barefoot obuv ideálně kopíruje tvar našeho chodidla.

belenka - zenske nohy v botach

Zdravotní benefity barefoot obuvy:

  • posílení šlach a úponů chodidla
  • prevence před plochými nohami
  • lepší držení těla = posílení beder i spodní části zad
  • zmírnění vybočených palců (haluxů)
  • stimulace bodů chodidla podporující nervovou soustavu
3

Be Lenka kupón pro každý nákup

Zboží v e-shopu najdete přehledně rozdělené do několika různých kategorií.

Hlavní katerogie:

  • Barefooty (Barefootové boty)
  • Nošení dětí (Šátky a nosítka)
  • Oblečení (Prémiová móda)

Barefootové boty v obchodě pořídí jak pánové, tak i dámy a děti. Pokud potřebujete s výběrem poradit, na e-shopu najdete celou řadu užitečných informací a pokud by vám ani to nestačilo, nebojte se použít online chat nebo kontaktovat zákaznickou linku.

Společnost vyrábí kromě ergonomických nosičů a šátků na nošení dětí i nosičské a těhotenské bundy, svetry či mikiny, které se těší oblibě maminek na celém světě. Zároveň začali s výrobou barefootové obuvi a jsou vyhledávanou a vysoce hodnocenou značkou mnohými barefootovými nadšenci nejen v našich končinách, ale už i v dalších krajinách.

belenka - vlevo zena s ditetem v satce, vpravo boty a v strede napis
4

Be Lenka sleva

Pokud vás zajímá, jak na nákupu ušetřit, obchod si během roku připravuje několik zajímavých slevových akcí, které se zaručeně vyplatí. Sledujte speciální nabídku v sekci Be Lenka Outlet nebo si počkejte na Be Lenka Black Friday, kdy produkty nakoupíte za opravdu výhodné ceny. A koho by nepotěšila pořádná sleva Be Lenka?

Pro nadšence moderní a ekologické módy je na stránce e-shopu autorský blog, ve kterém si můžete přečíst množství zajímavých a nápaditých článků. Mezi jejich témata patří například: babywearing, strava, péče o děti, těhotenství, žena po porodu, stravování, životní prostředí a další.

5

Hodnocení Eshopu

4.9

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x