AVG slevové kódy a Black Friday

3 ověřené slevové kódy a kupóny AVG - Duben 2024

__photo
sleva
Sleva
AVG

Sleva na antivirus AVG Internet Security na AVG.com

V eshopu AVG najdete slevu na antivirus AVG Internet Security. Tato špičková internetová ochrana je nabitá intuitivními funkcemi a poskytuje nekompromisní zabezpečení. AVG antivirus vyhledává, odstraňuje a zcela blokuje viry, ransomware, spyware, rootkity, trojské koně a jiný zákeřný malware. Pracuje v reálném čase, takže hrozby dokáže zadržet ještě dříve, než vám uškodí. Stejně rychle testuje a chrání také jednotky USB a disky DVD. Automaticky aktualizuje vaše zabezpečení, používá pokročilou umělou inteligenci (AI) a testuje v reálném čase, takže umí zastavit i nejnovější hrozby.

Více o slevě
sleva
Sleva
AVG

Sleva na antivirus AVG Ultimate na AVG.com

V eshopu AVG najdete slevu na antivirus AVG Ultimate. Je to kompletní sada špičkových nástrojů pro ochranu před viry a ladění výkonu vašich zařízení. Získáte neomezený počet instalací a to pro všechna vaše osobní zařízení.

Více o slevě
sleva
Sleva
AVG

Sleva na antivirus AVG PC TuneUp na AVG.com

V eshopu AVG najdete slevu na antivirus AVG PC TuneUp. Tato komplexní sada nástrojů pro ladění automaticky zrychluje váš počítač, čistí nepotřebná data, prodlužuje výdrž baterie, aktualizuje vaše nejdůležitější programy a opravuje drobné potíže dříve, než přerostou ve skutečné problémy. Nezáleží na tom, jestli máte zbrusu nový počítač, nebo pracujete dlouhá léta na tom samém přístroji. Výsledky práce AVG ladicích nástrojů vás překvapí.

Více o slevě


avg - ilustrace na notebooku
1

Spolehlivá ochrana pro PC, notebooky i smartphony

Oficiální internetový obchod společnosti nenabízí jen antivirové programy pro počítače. Vyberou si zde i soukromí a firemní majitelé notebooků, Macbooků nebo chytrých telefonů s androidem či operačním systémem iOS. A zdaleka nejde jen o ochranu softwaru, značka navíc vytváří a prodává programy pro zlepšení výkonu těchto zařízení nebo zajištění dokonalého soukromí.  Vybírat můžete ze základních programů zdarma i prémiových placených verzí, na které se ale dají využít skvělé AVG slevy. A určitě doporučujeme využít i zajímavou nabídku pro firemní zákazníky, u které vás rovněž překvapí vysoká kvalita, rozumné ceny a profesionální přístup. K nákupu využijte i AVG slevový kód nebo AVG kupón a nakupujte ještě výhodněji.

2

Široká nabídka antivirových programů

Díky přehlednému internetovému obchodu se velmi snadno a rychle zorientujete v nabídce a za pár minut nakoupíte přesně to, co jste hledali.

Nabídka pro počítače i Macbooky je rozdělena na:

 • Nejlepší
 • Ochranu
 • Výkon

      a Soukromí

V případě mobilních telefonů můžete vybírat přímo jednotlivé programy, například:

 • Antivirus pro Android
 • Cleaner pro Android
 • Secure VPN pro Android
 • Secure Browser pro Android
 • Mobile Security pro iPhone/iPad
 • Secure VPN pto iPhone/iPad
 • Secure Browser pro iPhone/iPad a další

avg - rodina pri notebooku

Z firemních programů jsou to zejména:

 • Internet Security Business Edition
 • Antivirus Business Edition
 • File Server Business Edition
 • Email Server Business Edition
 • Patch Management
 • Cloud Management Console a jiné
3

Slevy a výhodné nabídky

Rodinám i firmám doporučujeme dlouhodobě využívat spíš placené programy, které zaručují nejvyšší kvalitu a stupeň ochrany. Při jejich nákupu ale nezapomeňte uplatnit slevový kód nebo kupón, které velmi jednoduše napíšete do určeného políčka v nákupním košíku. Pokud byste přece jen měli nějaký problém, můžete se kdykoli obrátit na zákaznickou podporu, kde vám zkušení zaměstnanci po telefonu nebo e-mailem rádi pomohou všechno co nejrychleji vyřešit k vaší spokojenosti. Ďalší slevy a výhody máte možnost získat po registraci na e-shopu. AVG sleva přece potěší každého.

avg - vlevo napis a vpravo muz
4

Využijte AVG Black Friday a další skvělé akce

Slevy

Nejrůznější akční slevy probíhají po celý rok, ale nejnižší ceny vám zaručí právě Black Friday AVG. Během této akce můžete nakoupit nejen pro sebe, ale i pro svoje blízké. Antivirová ochrana je skvělým dárkem, který potěší milovníky IT i všechny prakticky založené lidi. Můžete si nejprve vyzkoušet některou z free verzí programu a pak se slevou koupit vylepšenou placenou variantu. Případně pořiďte rodině a přátelům jako dárek program, se kterým máte sami dobrou zkušenost.

5

Hodnocení eshopu

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x