Skylink slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Skylink - Září 2023

__photo
Dárek
Výhoda
Skylink

Balíček Multi prvních 7 dní zdarma na Skylink.cz

Skylink.cz nabízí balíček Multi v internetové televizi prvních 7 dní zdarma. Pro aktivaci služby je nutné ověření funkčnosti platební karty. Balíček Multi má Až 71 TV programů a Videopůjčovna s desítkami filmů a seriálů. 4 přístupy přes mobil, tablet, počítač i vybrané chytré televizory. Sedmidenní archiv s možností pustit si od začátku právě vysílaný program.

Více o slevě


skylink - casopis, mobil, tablet a monitor
1

Váš televizní společník na doma

Skylink je poskytovatel satelitního a internetového vysílání v České a Slovenské republice. Nabízí různé služby a televizní balíčky dle potřeb a preferencí zákazníků. Díky Skylinku si budete moci prohlédnout své oblíbené programy, filmy nebo seriály z pohodlí domova a se svými blízkými. Zpříjemněte si s programy od Skylink svůj volný čas.

2

Proč si vybrat Skylink?

Kromě satelitních a internetových vysílání nabízí Skylink i videopůjčovnu se stovkami filmů a online magazín, kde si můžete prohlédnout aktuální televizní program. Programy jako:

  • National Geographic

  • Vias
  • Filmbox
  • AXN
  • Film Europe

a jiné programy můžete sledovat online nebo přes satelit. Každý si přijde na své, i Vaše děti, i Vaše polovička, či Vaši blízcí. Skylink také poskytuje i programy v jiných jazycích jako například Maďarština.

Skylink zároveň nabízí i online poradenství, takže je můžete v případě jakýchkoliv dotazů kontaktovat. Potřebujete instalaci či opravu vysílání programů od Skylink? Potřebujete si prodloužit předplatné? To není pro ně žádný problém. Vyřídíte hravě i přes eshop.

skylink - televize s vyberem filmu
3

Skylink akce

I Skylink nabízí různé atraktivní akce na televizní balíčky. Využijte Skylink slevový kód nebo kupón při nákupu a užívejte si dosyta filmové večery za lepší ceny. Zároveň Skylink nabízí i různé slevy, poukazy a akce po celý rok, stačí jen sledovat jejich eshop.

skylink - rodina divajici se na televizi
4

Skylink Black Friday

Slevy
Dárek

Skylink Black Friday je událost, kterou si nemůžete nechat ujít. Využijte tuto jedinečnou Skylink slevu a televizní programy pro malé i velké budete mít ještě výhodněji. Objednejte si Skylink poskytovatele ještě dnes a přímo z pohodlí Vašeho domova.

5

Hodnocení Skylink

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x