Outdoor-shop slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Outdoor-shop - Říjen 2023

__photo
-60%
Sleva
Outdoor-shop

Slevy až - 60% na vybrané zboží na Outdoor-shop.cz

V eshopuOutdoor-shop.cz najdete slevy až do - 60% na vybrané zboží jako stany, karimatky, batohy, oblečení, obuv a produkty na camping v akci.

Více o slevě


Outdoor-shop sportovní batoh
1

Outdoorové vybavení

OUTDOOR-SHOP.cz se specializuje na prodej outdoorového vybavení od nejlepších značek na trhu. V jeho nabídce naleznete stany, spacáky, batohy, karimatky, outdoor obuv, termoprádlo, horolezectví, svítilny, čelovky, lodě a další outdoorové doplňky. Na to vše si umíte uplatnit i Outdoor-shop slevové kupóny a nakupujte veškeré outdoorové vybavení výhodněji.

2

Stany, spacáky, sporty

Outdoor-shop.cz má svou bohatou nabídku rozdělenou do několika kategorií, a to:

 • stany,
 • spacáky,
 • karimatky,
 • batohy,
 • oblečení,
 • obuv,
 • vodní sport,
 • horolezectví,
 • camping,
 • nože,
 • outdoor elektro,
 • zima,
 • outlet.

 

Outdoor-shop trekongove hole

Stany jsou nedílnou součástí vybavení každého outdoorového nadšence, rybáře či kohokoliv, kdo tráví rád čas v přírodě nebo na dovolené v kempu. Využití stanů je opravdu široké, od lehkých stanů pro cyklisty na výlety, přes stany určených do kempů až po stany určené pro expedice do náročných podmínek a vysokohorských oblastí. V nabídce naleznete i stany dětské, které postačí Vašim dětem v letních měsících. Důležitý je samozřejmě výběr stanu, kde je potřeba si uvědomit, kde, kdy a jak často budete stan využívat.

Chcete vyrazit pod stan a užít si trochu dobrodružství ve volné přírodě? Co takhle si k tomu pořídit nový kvalitní stan, který vám vydrží pořádně dlouho? Kempování je koníčkem nejen páru či party přátel, ale začíná být opět oblíbené i u rodin s dětmi. Ať už patříte do té, či jiné skupiny, internetovém obchodě Outdoor – Shop.cz najdete ten pravý, určený přesně pro vás. A jak vybrat správný stan? Ujasněte si, na co ho budete potřebovat. Pokud chcete v přírodě pobýt jen kratší dobu, bude vám stačit jednoplášťový, je malý a lehký. Nevýhodou je, že se v něm sráží vlhkost. Hodí se na posezení u rybníka nebo k moři. Dvouplášťové stany jsou sice těžší a větší, ale odvádějí vlhkost, lépe udržují teplo uvnitř stanu a hodí se na delší pobyty venku.

Spacák je základním vybavením nejen pro přenocování pod širým nebem či ve stanu. Využití se rozšířilo v podstatě kamkoliv, kde je potřeba složit hlavu – spacák můžete použít v chatě, autě, na návštěvě nebo spací pytle dekového typu čistě jako přikrývku. Je důležité, co od spacáku očekáváte, v jakých podmínkách jej budete využívat a kolik chcete investovat. Spacák musí mít každý, ať už je milovníkem kempování pod stanem, nebo jen tak pod širákem, příležitostný návštěvník přírody nebo chatař. Spacák se hodí pro každou příležitost nejen do kempu pod stan. Můžete ho i nabídnout návštěvě při přespání u vás doma. Vybrat si ten správný může být ale těžké.

3

Outdoor-shop outlet

Internetový obchod Outdoor-shop.cz Vám nabízí také sekci outlet. V Outdoor-shop outlet umíte nakoupit výhodněji některé produkty. Naleznete zde rozbalené zboží (na kterém je pouze rozbalený obal), výprodejové zboží a bazarové zboží (které je 100% funkční).

Outdoor-shop zamestnanci
4

Outdoor-Shop Black Friday

Black friday
Výpredaje
Zľavy
Zľavové kódy

Na své nákupy využijte i nejvyšší slevy roku Black Friday Outdoor-shop, během kterého nakoupíte outdoorové potřeby nejvýhodněji. Nakupte výhodně a dovolenou si užijte o to víc.

5

Hodnocení Outdoor-shop.cz

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 11 zákazníků
11 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 6x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 5x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x