Maluna slevové kódy a slevy

2 ověřené slevové kódy a kupóny Maluna - Říjen 2023

__photo
Sleva
Sleva
Maluna

Slevy na vybrané produkty na Maluna.cz

V eshopu Maluna.cz najdete slevy na vybrané zboží v akci na podstránce Akce.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Maluna

Doprava zdarma na nákup na Maluna.cz

V eshopu Maluna.cz získate při nákupu nad 2 900 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


maluna - sada pro zeny
1

Maluna slevový kód pro největší výběr menstruačních kalhotek v Česku

Maluna sleva jistě potěší každou ženu, která se touží cítit pohodlně a příjemně každý den v roku. Výrobky v nabídce jsou pečlivě vybírány podle kvality, místa výroby, ceny i toho, co na českém trhu zrovna chybí. Manuna je největším obchodem s menstruačními pomůckami u nás. Přáním prodejců je, aby na stránkách e-shopu každá žena našla takovou hygienickou pomůcku, která jí pomůže prožít menstruaci v pohodlí a jistotě. A zároveň to bude pomůcka vyhovující všem zdravotním kritériím.

2

Produkty, které otestovaly ženy

Maluna slevové kódy můžete využít při nákupu všech produktů v e-shopu. |Před tím, než se dostaly do prodeje, byly pečlivě vyzkoušeny a testovány ženami. Každý jeden produkt byl vystaven zkoušce spokojenosti, protože ženy přeci vědí nejlépe, co potřebují. Z čeho můžete vybírat? Na stránkách naleznete několik základních kategorií:

 

 • MENSTRUAČNÍ KALHOTKY
 • MENSTRUAČNÍ KALÍŠKY
 • VLOŽKY A TAMPONY
 • MOŘSKÉ HOUBY
 • PRÁDLO
 • KOSMETIKA
 • ZDRAVÍ
 • EKODOMÁCNOST
 • SPOKOJENÁ ŽENA
 • KNIHY

 

maluna - dve zeny v kalhotkach

Menstruační kalhotky jsou rozděleny do sekcí: slabá menstruace, normální menstruace, silná menstruace, noční, pro dívky a menstruační plavky. Vybírat můžete také dle barvy, značky, střihu, materiálu a dalších kriterií. V blogu naleznete informace o tom, jak vybírat menstruační kalhotky, jak se o ně správně starat a srovnávací tabulku menstruačních kalhotek. Výběr menstruačních kalíšků je rozdělen pod velikosti. Dále jsou tu specializované produkty pro nízký čípek, pro čištění, také sáčky na kalíšky, příslušenství a sady. V sekci Vložky a tampony můžete nakupovat anionové vložky, jednorázové BIO vložky a tampony, látkové vložky, taštičky na vložky. Již delší dobu jsou na trhu k dostání přírodní mořské houby. Jako mycí a kosmetické houby jsou oblíbené především díky svým desinfekčním účinkům a velké savosti. Jedná se ale také o zajímavou přírodní variantu dámské intimní hygieny. V kategorii Prádlo můžete vybírat inkontinenční prádlo, kalhotky s „kapsičkou“, dámské kalhotky a tílka, legíny, plavky a podprsenky. Při nákupu nezapomeňte na kosmetiku, produkty v kategorii Zdraví a Ekodomácnost. Potěší vás i výběr pro Spokojenou ženu, tady jsou pro vás sekce: čokoláda, kamenná vajíčka, pohodlné močení, antikoncepce a sexuální pomůcky, první menstruace, sebepotěšení, šestinedělky a maminky, šperky a ženská cykličnost.

3

Jedinečný maluna slevový kupón pro každou ženu

Pro každou spokojenou ženu existuje  jiná pomůcka, která vyhovuje jejím potřebám a někdy není snadné ji najít. Proto prodejce Maluna  vytvořil také blog Kalíšek.cz. Tady naleznete spoustu rad, zajímavých tipů i rozhovorů s inspirativními ženami. Rádi vám také poradí i v e-mailu nebo v kamenné prodejně.

maluna - napis nejvetsi prodejca kalhotek
4

Maluna potěší ženy i jejich rozpočet

Slevové kódy
Slevy

Zaujala vás nabídka e-shopu a chtěly byste při nákupu ušetřit? Klikněte na kategorii Akce, kde na vás čeká spousta slev, nebo využijte další akční nabídky, slevové kupóny a slevové kódy. Možností, jak si levněji pořídit skvělé produkty, je více.

5

Hodocení Maluna

4.8

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x