Kontakto slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny Kontakto - Březen 2023

__photo
-50%
Slevový kód
Kontakto

Slevový kód - 50% sleva na obruby Moretti na Kontakto.cz

Sleva 50% platí na obruby značky Moretti v eshopu Kontakto.cz když zadáte slevový kód v nákupním košíku. Sleva se neslučuje s věrnostním programem a jinými slevami. Využijte slevový kupón Kontakto a brýle nakoupíte levněji.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Kontakto

Doprava zdarma na nákup na Kontakto.cz

V eshopu Kontakto.cz získáte při nákupu nad 1 500 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Kontakto.cz eshop
1

Kontakto.cz - kvalitní kontaktní čočky, kontaktní čočky barevné, roztoky k čočkám a kapky

V e-shopu Kontakto.cz získáte kvalitní kontaktní čočky, kontaktní čočky barevné, roztoky k čočkám a kapky, brýle a další příslušenství. Pokud máte problémy se zrakem, nebo chcete změnit barvu vašich očí, v Kontakto najdete čočky, které vám v tom pomohou. Využijte slevy na čočky kontaktní nebo slevy na barevné kontaktní čočky. V široké nabídce e-shopu najdete kvalitní produkty od značek jako Clean Active, FitView AquaView, AirView, Acuvue, Air Optix, PureVision, Dailies, Biofinity, Freshlook, Soflens, Proclear, Eyeye či Horien. Využijte skvělou možnost nakoupit vše potřebné za výborné ceny. Vybrat si můžete z nabídky produktů, která je pro lepší orientaci a jednodušší nákup rozdělena do následujících kategorií:

  • kontaktní čočky
  • roztoky a kapky
  • příslušenství
  • brýle

2

V nabídce najdete i roztoky a kapky do očí

Uplatněte si slevové kupóny Kontakto a za skvělé ceny získejte i roztoky na čočky, kde si můžete vybrat z množství produktů jako Clean Active Premium, Clean Active aqua, Opti-Free RepleniSH, Solo-Care Aqua, Biotrue, ReNu, Avizor Unica Sensitive či Eyeye All in One. Roztoky na čočky mají při jejich používání velký význam, protože působí dezinfekčně a starají se o to, aby vaše čočky zůstaly co nejdéle nepoškozené a nezpůsobovaly vám jejich používáním zbytečné problémy. Proto je nutné jejich používání nezanedbat. Využijte tedy příležitosti nakoupit je velmi výhodně. Stejně důležité jsou při používání čoček i kapky do očí, které ošetřují a zvlhčují oční sliznice, které jsou při používání čoček často velmi namáhané. Využijte tedy slevy na oční kapky a nakupte výhodně například kapky Clean Active Premium Drops, Avizor Cleaning Drops, Blink intensive tears, Avizor Moisture Drops, Eye See hyaluronát, Herbal Eye Drops, Horien Aqua Comfort či Hyal-Drop Multi.

Kontakto - roztoky a kapky do očí
3

Využijte slevy na kontaktní čočky

Pokud využijete slevy na Kontakto, můžete výhodně nakoupit kontaktní čočky, kde najdete čočky jednodenní, dvoutýdenní čočky, měsíční čočky, roční čočky, čočky na den a noc, torické čočky, multifokální čočky, multifokální astigmatické čočky, progresivní čočky a barevné čočky.

Kontakto - kapky do očí
4

V nabídce najdete i brýle a další příslušenství

Slevový kód
Exkluzivní kódy
Doprava zdarma

Pokud vám namísto čoček vyhovují více brýle, také je můžete získat za skvělé ceny. Uplatněte si slevové kódy a nakupte levně a výhodně dioptrické brýle nebo sluneční brýle, kde máte na výběr pánské brýle, dámské brýle nebo unisex brýle. Můžete si zvolit tvar rámu brýlí, který se vám líbí a hodí se k typu obličeje jako například aviator, kočičí oči, kulaté, oválné, obdélníkové či wayfarer. Výběr je jen na vás. Nebo využijte slevy na příslušenství k čočkám a pro zdraví očí, kde najdete pouzdra na čočky různých tvarů, barev a motivů jako například míček, očka, kravička, antiseptická pouzdra na čočky, pouzdra na jednodenní čočky, cestovní a čistící sady na čočky, pinzety na čočky, okurkové polštářky na unavené oči či relaxační spreje na oči. Dopřejte svým očím jen to nejlepší a nakupte za jedinečné ceny kvalitní čočky, brýle, kapky, roztoky a další příslušenství.

5

Hodnocení Kontakto

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 44 zákazníků
44 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 40x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x