KFC slevové kupóny

www.kfc.cz

Internetový obchod Kfc.cz vám přináší skvělé jídlo za super ceny. Pokud nemáte chuť vařit, jděte do jedné z restaurací KFC nebo využijte možnost dovozu jídel až k vám domů. Využijte voucher, slevy nebo slevové kupóny KFC, které se vám nabízejí a určitě nebudete litovat. Uplatněte si KFC slevový kód nebo kupón ve formátu pdf a vyberte si jídlo levneji. Každá KFC sleva jistě potěší. Skrýt text

Přejít do obchodu

Podobné slevové kódy a kupóny

O obchodě KFC

Chutné jídlo pro celou rodinu

Síť restaurací KFC nabízí svým zákazníkům chutné občerstvení, které si jistě zamiluje každý. Nezáleží na tom, zda jste akorát na cestách nebo si chcete jídlo vychutnat u vás doma, KFC to vyřeší. V nabídce je několik restaurací, ale i skvělá donášková služba, díky které nebudete muset vystrčit paty z domu. Milujete křupavé kuřecí maso nebo upredstňujete to grilované? Zde najdete obojí. Při nákupu samozřejmě nezapomínejte na skvělé slevové kupóny KFC, díky kterým navíc i něco ušetříte. V menu najdete kyblíky nebo také boxy s kuřecím masem, sendviče, různé přílohy, ale zakoupit si můžete i celé menu, záleží jen na tom, jaký máte velký hlad. 

 • Novinky

 • Kyblíky

 • Boxy

 • Menu

 • Sendviče

 • Saláty

 • Dezerty

 • Nápoje

 • Přílohy

 • B-Smart

 • Pro děti

 • Kuře

 

Hamburger, salát nebo kuřecí křidélka za KFC kupóny

Nevíte, na co máte chuť? Vsaďte na osvědčenou klasiku s KFC, která nikdy nesklame.  Menu je opravdu bohaté a jistě každému přijde na chuť. Velmi oblíbené jsou právě Kyblíky. V nabídce najdete klasický Classic nebo XL, Strips & PRO 2, Strips & BITES PRO 4 nebo Hot wings, který je ten váš naj? Vybírat si samozřejmě můžete i jejich pikantní verze. Objednat si samozřejmě můžete i populární Zinger Double Box, Twister Sýr & Slanina, Qurrito Box, Strops DeLuxe a ještě mnohem více. KFC ovšem nezapomíná ani na klasický hamburger nebo sendvič. Co byste řekli na Zinger s dvojitou porcí masa nebo si dáte raději celé menu i s hranolkama a nápojem?  Žádný problém. Velmi oblíbené je například Grander Texas menu, Qurrito menu, Grander Texas menu, Hot Wings menu nebo Twister menu. Na své si přijdou i milovníci zdravé stravy. V nabídce se totiž nacházejí i zdravé zeleninové saláty. Salát Caesar Grill, Garden salát, nebo máte chuť na něco ostřejšího? V nabídce totiž najdete i Pikantní salát s kuřecím masem nebo chutný Coleslaw, stačí si jen vybrat. Při nákupu samozřejmě nezapomínejte na skvělé slevy, které má KFC v nabídce. Určitě potěší každého. KFC samozřejmě nezapomíná ani na ty nejmenší, a sice vaše ratolesti. Lahodný iTwist Grill, křupavý Bites či kuřecí stehýnko Kentucky? Stačí si jen vybrat to, na co má váš potomek chuť. Dětské menu samozřejmě obsahuje i jablečný nebo pomerančový džus, hranolky a nemine je ani hračka. Nezapomeňte, že jídlo si můžete objednat i online.


Na dezert nikdy není pozdě

KFC jistě ulahodí také vašim sladkým chuťovým buňkám. Po vydatném jídle je přece čas na dezert! V nabídce jsou pro vás přichystány sladké pamlsky jako například populární Shake - jahodový, karamelový, čokoládový nebo arašídový, Cream, zmrzlina, muffin nebo máte chuť na sladké menu? V KFC žádný problém. Při nákupu nezapomínejte ani na slevový kód KFC nebo kupón, a určitě budete mile překvapeni. KFC je také  místo, kde si klidně můžete zajít jen na kávu. V nabídce najdete lahodné Americano, Caffe Latte, Cappuccino, Latte Gusto, Espresso e ještě mnohem více. Při návštěvě nezapomínejte na skvělé KFC akce. Taková KFC dárková karta nikdy není marná.