KFC slevové kódy a kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny KFC - Červenec 2024

__photo
Výhoda
Sleva
KFC

Jídlo KFC doručí k vam domů do 30 min

Při online objednávce KFC doručí jídlo k vám domů do 30 minut.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
KFC

Doprava zdarma na nákup jídla na Kfc.cz

V eshopu Kfc.cz získate při objednávce nad 649 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


KFC eshop
1

Chutné jídlo pro celou rodinu

Síť restaurací Kentucky Fried Chicken nabízí svým zákazníkům chutné občerstvení, které si jistě zamiluje každý. Nezáleží na tom, zda jste akorát na cestách nebo si chcete jídlo vychutnat u vás doma, pořádná porce kuřat to vyřeší. V nabídce je několik restaurací, ale i skvělá donášková služba, díky které nebudete muset vystrčit paty z domu. Milujete křupavé kuřecí maso nebo upredstňujete to grilované? Zde najdete obojí. Při nákupu samozřejmě nezapomínejte na skvělé kupóny KFC, díky kterým navíc i něco ušetříte. Sleva KFC se prostě hodí každému. V menu najdete kyblíky nebo také boxy s kuřecím masem, sendviče, různé přílohy, ale zakoupit si můžete i celé menu, záleží jen na tom, jaký máte velký hlad. 

 • Novinky
 • Kyblíky
 • Boxy
 • Menu
 • Sendviče
 • Saláty
 • Dezerty
 • Nápoje
 • Přílohy
 • B-Smart
 • Pro děti
 • Kuře

2

Hamburger, salát nebo kuřecí křidélka

Nevíte, na co máte chuť? Vsaďte na osvědčenou klasiku, která nikdy nezklame. Menu je opravdu bohaté a jistě každému přijde k chuti. Velmi oblíbené jsou právě Kyblíky. V nabídce najdete klasický Classic nebo XL, Strips & PRO 2, Strips & BITES PRO 4 nebo Hot wings, který je ten váš naj? Vybírat si samozřejmě můžete i jejich pikantní verze. Objednat si samozřejmě můžete i populární Zinger Double Box, Twister Sýr & Slanina, Qurrito Box, Strops DeLuxe a ještě mnohem více. Fastfood ovšem nezapomíná ani na klasický hamburger nebo sendvič. Co byste řekli na Zinger s dvojitou porcí masa nebo si dáte raději celé menu i s hranolkama a nápojem?  Žádný problém. Velmi oblíbené je například Grander Texas menu, Qurrito menu, Grander Texas menu, Hot Wings menu nebo Twister menu. Na své si přijdou i milovníci zdravé stravy. V nabídce se totiž nacházejí i zdravé zeleninové saláty. Salát Caesar Grill, Garden salát, nebo máte chuť na něco ostřejšího? V nabídce totiž najdete i Pikantní salát s kuřecím masem nebo chutný Coleslaw, stačí si jen vybrat. Při nákupu samozřejmě nezapomínejte na skvělé slevy, které má obchod v nabídce. Určitě potěší každého. Samozřejmě se nezapomíná ani na ty nejmenší, a sice vaše ratolesti. Lahodný iTwist Grill, křupavý Bites či kuřecí stehýnko Kentucky? Stačí si jen vybrat to, na co má váš potomek chuť. Dětské menu samozřejmě obsahuje i jablečný nebo pomerančový džus, hranolky a nemine je ani hračka. Nezapomeňte, že jídlo si můžete objednat i online a pokud využijete slevový kód, KFC sleva bude jen vaše.

KFC - kuřecí křidílka
3

Na dezert nikdy není pozdě

Proklatě dobré kuře jistě ulahodí také vašim sladkým chuťovým buňkám. Po vydatném jídle je přece čas na dezert! V nabídce jsou pro vás přichystány sladké pamlsky jako například populární Shake - jahodový, karamelový, čokoládový nebo arašídový. Při nákupu nezapomínejte ani na slevový kód KFC nebo KFC kupón, a určitě budete mile překvapeni. Fastfood je zároveň místem, kde si klidně můžete zajít jen na kávu. V nabídce najdete lahodné Americano, Caffe Latte, Cappuccino, Latte Gusto, Espresso e ještě mnohem více.

KFC - zmrzliny
4

KFC slevy pro všechny

Při návštěvě nezapomínejte na skvělé akce KFC. Třeba taková KFC doprava zdarma nikdy není marná, tak ji určitě nepropásněte! Slevy KFC je možné najít v mnoha podobách, nenechte si pro to utéct ani akci KFC Black Friday, kdy si fastfood pro své zákazníky připravuje speciální nabídku.

Slevy
5

Hodnocení KFC

4.3

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 7x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x