FilmNaDVD slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón FilmNaDVD - Květen 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
FilmNaDVD

Doprava zdarma na nákup na Filmnadvd.cz

Při objednávce nad 2000 Kč na Filmnadvd.cz je dodání zboží zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Film na DVD eshop
1

I vy patříte mezi filmové fanoušky?

I vy patříte mezi filmové fanoušky? Tak pak rozhodně navštivte internetový obchod Filmnadvd.cz a nenechte si ujít žádnou novinku. V bohaté nabídce najdete DVD filmy, Blu-ray filmy, Audio CD, vinyl, dětské zboží a naleznete zde také sběratelské předměty s oblíbenými filmovými postavičkami. Při nákupu můžete navíc nyní i něco ušetřit. Stčí pokud využijete výhodný slevový kód a uvidíte, že vaše peněženka se vám poděkuje. Každá sleva přece potěší, proto neváhejte a využívejte i slevové kupony. E-shop Film na DVD je navíc velmi přehledný, takže se v něm okamžitě zorientujete. Rozdělený je do těchto kategorií:

  • Akce a nabídka novinek
  • DVD filmy
  • Blu-ray filmy
  • Audio CD
  • Vinyl
  • Dětské zboží
  • Pro sběratele 

2

Filmy na DVD i Blu-ray za skvělé ceny

Filmoví nadšenci pozor! Internetový obchod Film na DVD cz si určitě zamilujete. Vybere si tu totiž určitě každý! Z bohaté nabídky si můžete vybírat různé filmy jako akční, animovaný, cestopisné dokumenty, české filmy, dorodružný, dokumentární, drama, erotický, fantasy, historický, horor, hudební, katastrofický, horor, pohádky, záhady a mystéria, komedie, krimi, parodie, pohádky, pro pamětníky, přírodopisné, rodinné, sci-fi, TV seriály, válečné dokumenty nebo také životopisné filmy a ještě mnohem více. Všechny filmy si přitom můžete vybírat buď na dvd nebo blu-ray. Při nákupu navíc můžete něco i ušetřit. Nemožné? Omyl! Stačí když využijete výhodný slevový kupón a uvidíte, že nebudete litovat. Každá sleva sa přece vyplatí, tak proto neváhejte a nakupjte již dnes.

Film na DVD - animovaný film Frčíme
3

Klasická hudba, audioknihy i lidovky

V nabídce samozřejmě najdete i Audio CD, kde si můžete vybírat například audioknihy, country, dechovky, dětské audio cd, filmová hudba, folk, elektronická a klasická hudba, folk, hip Hop, Jazz, metal, lidovky, muzikál, pop, punk- rock, rock, relaxační a česká hudba nebo také taneční, šlágry, vánoční, no zkrátka najdete zde téměř cokoli. I vy milujete vynil? Pokud ano, máme pro vás super zprávu. V eshopu totiž natrefíte i na desky. Vybírat si můžete žánry jako country, folk, jazz, pop, rock, ale své místo zde má i klasická hudba a nesmí chybět ani česká tvorba.

Film na DVD - Hana Hegerová CD
4

Dětské zboží: Maňásci a plyšové hračky

Slevový kód
Exkluzivní kódy
Doprava zdarma

Internetový obchod Filmy na dvd cz nezapomíná ani na ty nejmenší. V bohaté nabídce najdete dětské zboží, kde si můžete vybírat zboží jako jsou maňásci - kornoutu, Lotka, maňásci na prst nebo ruku, plyšové hračky, plyšové přívěsky, polštáře, deky, batůžky, kapsičky, podložky a deky a ještě mnohem více. Samozřejmě ani při nákupu dětského sortimentu nezapomínejte využívat skvělé akce, díky kterým určitě i něco ušetříte. Žádná sleva přece nikdy není na škodu. Potěšte svého prcků předmětem jeho oblíbené pohádkové postavičky a vychutnejte si radost v jeho očích. Krtek, Křemílek, Myšpulín nebo Spejbl přece vždy potěší. Eshop samozřejmě nezapomíná ani na ty velké děti - a sice všechny ty, kteří milují sběratelské předměty. Pro ně je tu totiž speciální sekce s názvem Pro sběratele, kde si můžete vybírat různé předměty s motivem vašeho oblíbeného filmu nebo seriálu. Najdete zde například bundy, brašny, hrneček nebo klíčenka. Výběr je jen na vás.

5

Hodnocení Film na DVD

4.7

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 11 zákazníků
11 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x