Fexi slevové kódy a kupóny

1 ověřený slevový kupón Fexi - Červenec 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
Fexi

Doprava zdarma na nákup na Fexi.cz

V eshopu Fexi.cz získáte při nákupu nad 990 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Fexi - okno s roletou den a noc
1

Rolety Den a noc

Každému z nás vadí, pokud ho například při sledování oblíbeného seriálu v televizi začne rušit slunce, které Vám přesně musí svítit do tváře. Nebo zase naopak, po těžké práci se těšíte jak si lehnete do postele, ale zde Vám zase vadí světlo z pouličních lamp. E-shop Fexi.cz proto našel řešení a nabízí k prodeji rolety Den a noc. Umíte si vybrat z široké škály barev a látek, aby Vám rolety vyhovovaly v interiéru a aby Vás nerušily, ale vytvářely ještě větší útulnost Vašeho domova. Ke svému nákupu využijte i Fexi slevový kód, a Vaše nakupování bude pro Vás ještě výhodnější.

2

Výhody rolety Den a noc

Slyšíte o roletách Den a noc poprvé? Konstrukce je podobná jako u klasických rolet – látka se zasouvá do kazety, která je umístěna nad oknem. Stínění zajišťuje látka různých barev a materiálů, která reguluje množství procházejícího světla. Látka je upevněna pevným silonem. Rolety den a noc připomínají i žaluzie, jelikož se skládají z jednotlivých lamel.

Fexi.cz Vám nabízí na výběr hned několika druhů rolet Den a noc, a to:

  • rolety den a noc Silver,
  • rolety den a noc Gold,
  • rolety den a noc Platinum,
  • rolety den a noc Diamond.

Jednotlivé rolety se mezi sebou liší gramáží, tedy v propustnosti světla. Také si umíte vybrat mezi různými kazetami, čili mechanismy. Fexi.cz Vám nabízí na výběr hned ze tří, a to otevřenou kazetu, polo a maxi kazetu. Kazeta je tím místem, kam se roleta navíjí. Ke všem těmto typům kazet si umíte dokoupit i elektrické ovládání, díky kterému nebudete muset pracně rolety vytahovat pomocí řetízku. Elektrický mechanismus ocení hlavně ti, kteří mají velká okna, u kterých by bylo manuální vytahování rolet velmi zdlouhavé.

Rolety samozřejmě podstatně ovlivňují vzhled domu či místnosti. Doporučujeme vybrat právě takové rolety, které dokreslí atmosféru bytu tak, jak potřebujete. Nabídka je široká, a to jak z pohledu barev a druhů látek, tak i z pohledu šířky jednotlivých pruhů látky.

Fexi - obrazek loznice s roletou den a noc
3

Roleta dle Vašich představ

Rolety Den a noc jsou vyráběny na míru dle Vašich představ. Vybíráte si z typu rolety, látku a barvu, typ kazety, stranu a barvu mechanismu. Rolety Den a noc jsou velmi oblíbeným a praktickým řešením, dokáží posunout každé prostředí zase o kus dál v jeho kráse. Jednoduchým způsobem plynule regulujete stínění přes den a v noci Vám zajistí pocit soukromí. Roleta Den a noc funguje na principu střídání průhledných a neprůhledných vodorovných pruhů. Když se navíjí jedna vrstva látky, regulujete průnik světla do prostoru místnosti.

fexi - vyrobni hala rolet
4

Fexi Black Friday a další akce

Doprava zdarma
Slevy

E-shop nabízí také různé slevy a výprodeje na své rolety Den a noc. Využijte Fexi slevové kupóny, aby Váš nákup byl o něco výhodnější a vy jste měli z Vašich rolet o to větší radost!

5

Hodnocení Fexi

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x