EVA slevové kupóny

3 ověřené slevové kódy a kupóny EVA - Červenec 2024

__photo
Sleva
Sleva
EVA

Výprodej na domácí potřeby na Eva.cz

V eshopu Eva.cz nyní najdete výprodej vybraných domácich potřeb v akci.

Více o slevě
sleva
Sleva
EVA

Slevy na malé spotřebiče na Eva.cz

V eshopu Eva.cz najdete slevy na vybrané malé spotřebiče.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
EVA

Doprava zdarma na vybrané produkty na Eva.cz

V eshopu Eva.cz nyní probíha akce doprava zdarma na vybrané produkty. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Eva.cz eshop
1

Eva cz je místo, kde najdete snad všechno

Internetový obchod Eva cz je místo, kde najdete snad všechno. V bohaté nabídka se nachází například bílá technika, domácí potřeby, drogerii, elektro, hračky, kancelářské potřeby, ale své místo zde má i sanitární technika, svítidla a ještě mnohem více. Pokud chcete ušetřit, určitě nezapomeňte využít skvělý slevový kód a uvidíte, že nebudete litovat. Pro pohodlnější online nákup, je eshop rozdělen do následujících kategorií:

 • Audio
 • Bíla technika
 • Domáci potřeby a spotřebiče
 • Drogerie
 • Dílna, zahrada a volný čas
 • Elektropíslušenství
 • Hračky
 • Kancelářské potřeby
 • Kuchyňké přístroje
 • Mobilní komunikace
 • Péče o tělo
 • Sanitární technika
 • Svítidla
 • Video

2

Hi-Fi systémy, bíla technika a spotřebiče za ty nejlepší ceny

V obchodě Eva si určitě přijdou na své i milovníci kvalitní hudby resp. zvuku. Pokud hledáte kvailtní audio, tak pak jste určitě na tom správném místě. V bohaté nabídce najdete Auto Hi-Fi, Hi-Fi komponenty, mikrofony, osobní přehrávače, přenosné reproduktory, příslušenství, rádiá, rádiobudíky, rádiomagnetofóny, sluchátka nebo dokonce tablety. V nabídce natrefíte i na kvalitní bílou techniku. Vybírat si můžete kupříkladu chladničky, mikrovlnné trouby, mrazničky, myčky, odsavače par, ohřívače vody, pračky, sporáky, sušičky, vařiče, vestavné spotřebiče, vinotéky a pivotéky a ještě mnohem více. E-ehop Eva nezapomíná ani na domácí spotřebiče, v nabídce je má nepočítaně. najdete zde elektrické trouby na pizzu, meteorologické stanice, rohožky, topidla a kamna, žehličky, trezory a bezpečnostní chránky, ventilátory, vysavače, žehlíci prkna, textil, teploměry, šicí stroje, sušáky na prádlo, odvlhčovače, odžmolkovače, parní čističe. poštovní schránky, odpadkové koše a koše na prádlo a ještě mnohem více. Pokud i vy máte rádi slevy a různé akce, určitě nezapomeňte prohlédnout i sekci Výprodej.

Eva.cz eshop notebook
3

Levné kuchyňské přístroje a vše pro dílnu

Kuchyň je srdcem každé domácnosti, minimálně by to tak mělo být. Proto neváhejte a nahlédněte i do této kategorie a určitě budete mile překvapeni. Bohatá nabídka potěší zejména hospodyňky, které zde najdou hrnce, kuchyňské nože, lavory, misky, mísy a odměrky, nádobí plastové i papírové, pánve, ale také potraviny, sklo, porcelán, keramiku nebo vše pro správné stolování. Mužů zas nepochybně zaujme právě kategorie Dílna, zahrada a volný čas, kde najdou akumulátorové nářadí, autopříslušenství, boxy a organizéry, brusky, dílenský nábytek, elektrocentrály, frézky, hoblovky, hořáky na plyn,  kladiva, kleště, klíče, kompresory, navijáky a kladky, pilníky, rašple, pistole, řezačky, sady ručního nářadí a ješte mnohem více. V Eva najdete také svítidla. LED pásky, reflektory, senzory pohybu, stínidla, lustry, stojací lamp, stolní lampy, stropní nástěnná, svítilny mebo žárovky a zářivky.

Eva.cz eshop lednice
4

Kvalitní kosmetika i čisticí prostředky

Slevový kód
Slevy

Velmi zajímavá je rozhodně i sekce s názvem Drogerie. V bohaté nabídce naleznete produkty jako je autokosmetika, lampové oleje a podpalovače, svíčky, čistíci prostŕedky, barvy a nátěrové hmoty, galanterie, holení a depilace, osvěžovače vzduchu, papírové utěrky a ubrousky, sáčky a pytle, fólie, prostředky do myčky ale své místo zde má i télová kosmetika, ústní hygiena, vlasová kosmetika nebo také zdravotnícké potřeby. Při nákupu ani tohoto sortimentu samozřejmě nezapomínejte na skvělé slevové kupóny a určitě nebudete litovat. Vždyť nakonec, každá koruna se hodí, no ne?

5

Hodnocení Eva.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 7x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x