ePojištění slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón ePojištění - Červen 2023

__photo
sleva
Sleva
ePojištění

Levnější povinné ručení vašeho auta na ePojisteni.cz

Každý měsíc zařídí ePojisteni.cz levnější povinné ručení tisícům řidičů. Až 85 % řidičů díky nám ušetří na pojištění průměrně 1 750 Kč. Srovnejte si nabídky pojišťoven a ušetříte.

Více o slevě


ePojisteni.cz
1

Epojisteni.cz - nejlevnější pojištění v České republice

V Epojisteni.cz vám garantují nejlevnější pojištění v České republice a v nabídce je i srovnání cen pojištění v jednotlivých pojišťovnách. Pokud tedy potřebujete například pojištění auta nebo srovnání povinného ručení, vyberte si Epojisteni a můžete si být jisti, že máte top pojištění. Epojisteni.cz nabízí následující služby:

  • povinné ručení
  • havarijní pojištění
  • cestovní pojištění
  • pojištění domova
  • pojištění odpovědnosti
  • úspory

2

Výhodné online pojištění a porovnání pojištění od pojišťoven

Epojisteni spolupracuje s nejlepšími pojišťovnami, které vám zaručí opravdu kvalitní pojištění. Jsou jimi například Allianz, AXA, Česká pojišťovna, ČSOB pojišťovna, Kooperativa, Slavia pojišťovna, Uniqa či Wüstenrot. Proto využijte slevy, uzavřete si top pojištění za nejvýhodnější ceny na trhu. Pokud si uplatníte slevové kódy nebo slevové kupóny, můžete na Epojisteni zajistit pojištěním sebe, svou rodinu i svůj majetek. Epojisteni vám nabízí zaručeně nejnižší ceny za povinné ručení. Můžete si vybrat pojištění auta i motocyklu. V případě nehody vám bude nabídnut bezplatný právní servis. Havarijní pojištění chrání vaše vozidlo pro případ nehody, odcizení, vandalismu či poškození v případě živelné pohromy. I zde můžete díky Epojisteni získat nejvýhodnější ceny pojištění. Při srovnání cestovních pojištění se potvrdilo, že Epojisteni vám nabízí cestovní pojištění za ty nejlepší ceny. Proto si nenechte ujít příležitost získat toto pojištění pro sebe a svou rodinu, pokud se chystáte někam na cesty. Cestovní pojištění platí ve všech zemích světa a pokrývá i zdravotní péči v případě nehody či zdravotních komplikací. Protože náklady na zdravotní péči bývají v zahraničí často velmi vysoké, využijte příležitost k uzavření cestovního pojištění za ty nejlepší ceny.

3

I pojištění domova patří k důležitým částem pojištění

Nepochybně i pojištění domova patří k důležitým částem pojištění. Pokud využijete slevy, můžete uzavřít i toto pojištění za bezkonkurenčně nejnižší cenu. Pojištění domu a domácnosti ochrání váš majetek před povodní, zasažením bleskem, krupobitím či před loupeží. Toto pojištění vám může uhradit vzniklé škody v plné výši. Vztahuje se na elektroniku, nábytek ale i vestavěné součásti domácnosti jako podlahy a podobně. Byla by škoda nevyužít příležitost uzavřít pojištění za tak výhodnou cenu a ochránit svůj majetek. Pojištění odpovědnosti kryje všechny škody způsobené zaměstnavateli při výkonu vaší pracovní činnosti. Epojisteni.cz nabízí možnost uzavřít i toto pojištění za výhodnou cenu. Epojisteni nabízí srovnání cenových nabídek plynu, elektřiny, telefonních tarifů či půjček.

4

Slevy, které Epojisteni.cz nabízí

Určitě oceníte všechny služby, které Epojisteni nabízí. Proto neváhejte, využijte naše slevy a nechte si poradit s uzavřením pojištění či s vašimi úsporami.

Slevy
5

Hodnocení ePojisteni.cz

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x