Design propaganda slevy a výprodeje

1 ověřený slevový kupón Design propaganda - Květen 2024

__photo
Akce
Výprodej
Design propaganda

Výprodej na nábytek, stoličky a doplňky na Designpropaganda.cz

V eshopu Designpropaganda nyní probíha výprodej a najdete zde slevy na vybraný nábytek, stoličky a doplňky v akci.

Více o slevě


designpropaganda - 4 obrazky s vazemi
1

Designpropaganda sleva pro ty, kteří umí ocenit kvalitní design

Potrpíte si na skutečně originální a hodnotné kousky ve svém interiéru? V nabídce e-shopu naleznete pouze kvalitní a nadčasový design nábytku a doplňků. Kvalitní z hlediska designu, ale také vybraných materiálů a zpracování. Veškeré kousky designéři navrhli do nejmenších detailů tak, aby byly plně funkční, a přitom neztratili nic ze své krásy.

2

Designpropaganda výprodej

Sortiment obchodu je sestaven tak, aby v nabídce byla široká paleta výrobků pro zařízení designových bytů, domů, kanceláří, recepcí, barů, restaurací, kaváren nebo obchodů. Produkty v nabídce přitom zůstávají funkční řadu let, proto je jejich záruka dlouhá do doby až 30 let. Prohlédněte si jedinečnou nabídku v kategoriích:

  • Nábytek,
  • Svítidla,
  • Doplňky,
  • Stolování,
  • Dekorace,
  • Elektro,
  • Textil a další.

Vyhledávat můžete i podle značek. Jsou mezi nimi například Alessi, Artemide, Brionvega, Foscarini, Kartell, Magis, Normann Copenhagen, Pedrali, Qubus, USM, Vitra, Blackbox, Bonaldo, Hag, Infiniti, Mogg, Nuura, Tivoli a další. Zvláštní kategorii jsou Novinky. Zde si prohlédněte horký výběr od designérů, o kterých si můžete přečíst na stránkách obchodu. Každý, kdo miluje umění, dokáže docenit kvalitní řemeslnou práci nebo chce být obklopený neokoukanými kousky, zde určitě přijde na své. Interiér sestavený s použitím produktů užitého umění navržených designéry je v porovnání s běžným masově prodávaným zařízením bydlení nesrovnatelný. A největší rozdíl je v tom, že kvalitní design nikdy nevyjde z módy a nikdy se ho nenabažíte.  Nemusíte přitom utratit spoustu peněz. Stačí využít výhod e-shopu.

designpropaganda - malovane talire
3

Být členem klubu pro milovníky designu

Využijte možnost stát se členem klubu Designpropagandy. Členství je zdarma a nese s sebou nesčetní výhody. Jsou mezi nimi slevy až do výše 20 %, záruka nejnižší ceny na produkty v nabídce, získání magazínu s novinkami ze světa designu, zvýhodněné ceny zájezdů Designpropagandy a další. Navštívit můžete také showroom, který se nachází na Vinohradské ulici v Praze. Na vystavený nábytek platí sleva. V případě, že potřebujete poradit, stačí využít možnost konzultace telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Máte obavy z montáže? Designpropaganda vám nabízí kompletní montážní servis na produkty zakoupené v e-shopu. Další skvělou možností je návrh vlastního interiéru v 3D programu, který si můžete zdarma stáhnout a vytvořit si interiér podle svých představ. Třeba i s použitím kousků e-shopu.

designpropaganda - lehatke a v nem muz
4

Originální kousky se slevou

Slevy
Výprodeje

Nakupujte chytře a využijte nabídku Výprodeje. Tato kategorie je tu pro vás a přináší možnost pořídit si něco, co vám pozvedne náladu i interiér. Naleznete zde například designová svítidla, koberce, odkládací stolky, zahradní nábytek, židle a křesla, stojanové věšáky a mnoho dalšího.

5

Hodnocení Design propaganda

4.7

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x