Dáme Jídlo slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Dáme Jídlo - Červenec 2024

__photo
akce
Sleva
Dáme Jídlo

Objednejte si jídlo online z DámeJídlo.cz

Objednejte si jídlo online z DámeJídlo.cz - Rozvoz z téměř tisíce restaurací po celé České republice z damejidlo.cz .

Více o slevě


Damejidlo.cz eshop - pizza
1

DameJidlo.cz – nejpohodlnější cesta k dobrému jídlu

Damejidlo.cz je ten nejpohodlnější způsob, jak si objednat jídlo až na stůl a ušetřit tak spoustu času i energie. Na výběr máte ze stovky restaurací a široké škály různých druhů kuchyní. Můžete si vybrat například denní menu, pizzu, burgery, Asii, Sushi, českou kuchyni, těstoviny, kebab, Indii, maso, saláty, ryby, mexickou kuchyni, vegetariánská jídla, bagety, sendviče, grilované speciality a pod.

2

Je čas oběda a Vy ještě nevíte, na co přesně máte chuť?

Je čas oběda a Vy ještě nevíte, na co přesně máte chuť? Prohlédněte si nabídku restaurací na webu Damejidlo.cz a nechte se inspirovat jídly různých kuchyní. Využijte slevy, které Vám jednotlivé restaurace nabízejí, a už si jen v klidu počkejte, dokud Vám jídlo přinesou až ke dveřím. U většiny restaurací můžete zaplatit hotovostí, stravenkami i platební kartou. Rozvozy jídla jsou ve městech Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Liberec. Objednejte si z restaurace s označením „Do hodiny nebo zdarma“ a spolehněte se, že jídlo bude do hodiny na vašem stole. A pokud to kurýr nestihne, za objednané jídlo neplatíte. Pokus chcete nakoupit výhodně, nezapomeňte ani na Damejidlo kupon. Každá Damejidlo sleva nebo slevový kód 2019 potěší.

Damejidlo.cz eshop - hamburgr

3

Na Dámejídlo.cz najdete vaše oblíbená jídla levnější než v restauracích

Pokud se ptáte, proč byste měli využít objednání jídla přes Dámejídlo.cz, odpověď je zcela jednoduchá. Nemusíte nikam chodit a jídlo přijde přímo za Vámi. Stačí, když si vyberete restauraci a objednáte si, kurýr Vám jídlo přinese a ušetříte tak čas i peníze, protože přes Dámejídlo.cz můžete využít slevy nebo slevové kupony na jídlo. A navíc si přes portál Dámejídlo.cz můžete vybrat z obrovského množství restaurací a najít si i tu, do které rádi chodíte a víte, že tam zaručeně dobře vaří.

Salát Dámejídlo.cz
4

Slevy, které Dáme Jídlo nabízí

Takto si objednáte jídlo a máte 100% -tní jistotu, že jídlo, které Vám přinesou bude opravdu i chutné. Mnoha potěší i sleva Damejidlo.

Slevový kód
Slevy
Doprava zdarma
5

Hodnocení Damejidlo.cz

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 85 zákazníků
85 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 78x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 7x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x