ČSOB slevy a slevové kupóny

5 ověřených slevových kódů a kupónů ČSOB - Červen 2024

__photo
-20%
Sleva
ČSOB

Sleva 20% na povinné a havarijní pojištění v ČSOB pojišťovně

V ČSOB pojišťovně nyní získáte slevu 20% pro online sjednání povinného a havarijního pojištění. Sleva platí pro pojistky nad 6 000 Kč.

Více o slevě
-10%
Sleva
ČSOB

Sleva - 10% na domácnosti v ČSOB pojišťovně

V ČSOB pojišťovně nyní získáte slevu - 10% pro online sjednání pojištění domácnosti online. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách pojišťovny, které mohou být průběžně měněné.

Více o slevě
-10%
Sleva
ČSOB

Sleva 10% na životní pojištění v ČSOB pojišťovně

V ČSOB pojišťovně nyní získáte slevu 10% pro online sjednání životního pojištění. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách pojišťovny, které mohou být průběžně měněné.

Více o slevě
-10%
Sleva
ČSOB

Sleva - 20% na cestovní pojištění pro rodinu na Csob.cz

V ČSOB nyní můžete získat slevu - 20% na cestovní pojištění pro rodinu online. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotnou pojišťovnou, dostupných na stránkách pojišťovny, které mohou být průběžně měněné.

Více o slevě
-10%
Sleva
ČSOB

Sleva - 10% na komplexní pojištění majetku na Csob.cz

V ČSOB nyní můžete získat slevu - 10% na komplexní pojištění majetku online. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotnou pojišťovnou, dostupných na stránkách pojišťovny, které mohou být průběžně měněné.

Více o slevě