Chata slevové kupóny

www.chata.cz

Chata.cz má on-line nabídku ubytování v České republice a na Slovensku. Slevy na ubytování můžete využít v obrovském množství ubytovacích zařízení od penzionů, apartmánů, hotelůvinných sklípku, přes chaty a chalupy. Hledejte slevy na chaty nebo vinné sklípky a vyberte si víkendové pobyty, relaxační pobyty, sportovní pobyty. Využijte i slevové kupóny na skvělou dovolenou na chatě. Skrýt text

Přejít do obchodu

Podobné slevové kódy a kupóny

O obchodě Chata.cz

Chata.cz logo

Chata jako symbol relaxace   

Většina z nás čas od času potřebuje pauzu od každodenního shonu a stresu. Určitě i vám se stává, že potřebujete odejít pro svůj klid do přírody a nechcete přitom utratit jmění. Láká vás chata a oddych na chatě znamená pro vás způsob, jak se nabít energií? Chata.cz vám pomůže s výběrem a rezervací ubytování na chatách a chalupách v České republice a na Slovensku. S přehledem si pak pronajmete chatu či chalupu online z pohodlí domova, rychle, bezpečně a bez starostí. Kromě toho se dá využít i sleva Chata a pobyt vás vyjde levněji.

Od Krušných hor až po Slovenský ráj

Nabídka internetové stránky je rozdělena do několika kategorií:

  • ubytování,
  • tematické katalogy,
  • last minute,
  • mapa,
  • objednávka kalendáře.

V sekci Ubytování naleznete kompletní nabídku ubytování a vyhledávat můžete jednoduše s použitím filtrování. Zadejte typ objektu podle vlastních představ, obsazenost a další požadavky. Hledáte prosté ubytování v krásném prostředí? Nebo si potrpíte na komfort a neodmyslitelnou součástí chaty je pro vás bazén, vířivka, sauna, krb, klimatizace a terasa? Možná hledáte místo pro vámi oblíbené letní nebo zimní sporty. Nebo místo pro rodinný výlet, svatbu, pro silvestrovský pobyt s kamarády nebo útočiště někde na samotě? Stačí zadat vše, co je pro vás nezbytné a stránka vám vygeneruje možnosti ubytování. V tematických katalozích e-shopu můžete vybírat v několika typech ubytování. Patří tam:

  • chaty a chalupy,
  • vinné sklípky,
  • rodinné penziony,
  • apartmány a ostatní.

Pokud vás okouzlilo nějaké konkrétní místo nebo kraj v České republice a na Slovensku, hledejte v kategorii Mapy a vybírejte podle ní. Práce s mapou je jednoduchá. V možnostech zvolte typ ubytování a na mapě se vám objeví místa s ubytováním, ze kterých můžete vybírat. Pokud se vám nepodaří nalézt vhodné ubytování nebo máte speciální požadavky, je tu pro vás možnost vyplnění formuláře a vyškolení pracovníci vám navrhnou ubytování dle vašich požadavků.

Ubytování pro vás nebo u vás

Bojíte se rezervovat ubytování přes internet a nespoléháte na recenze od klientů? E-shop vypracoval praktický návod, jak rezervovat ubytování s různými typy a faktickými informacemi. Na chata.cz naleznete prostor i pro zveřejnění vlastní nabídky ubytování. Stačí kliknout na možnost Přidat ubytovací objekt a vložit potřebné informace a fotografie objektu. Chata.cz má vlastní affilliate program, ve kterém vám poradí, jak na to, aby bylo zveřejnění vaší nabídky co nejefektivnější.  

Útulně a výhodně

V případě, že chcete na ubytování ušetřit nebo máte rádi impulzivní akce a dokážete se rychle sbalit na výlet, je tu pro vás kategorie Last minute. Naleznete v ní výhodné nabídky ubytování za nižší ceny v příštích třech týdnech. Vyberte si to nejpříjemnější místo pro vás se slevou.