Chata.cz slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Chata.cz - Březen 2023

__photo
Sleva
Sleva
Chata.cz

Sleva na last minute ubytování na Chata.cz

Chata.cz nabízi slevy na last minute ubytování v CZ a na SK.

Více o slevě


chata.cz - kruhova chata uprostred lesa
1

Chata jako symbol relaxace

Většina z nás čas od času potřebuje pauzu od každodenního shonu a stresu. Určitě i vám se stává, že potřebujete odejít pro svůj klid do přírody a nechcete přitom utratit jmění. Láká vás chata a oddych na chatě znamená pro vás způsob, jak se nabít energií? Chata.cz vám pomůže s výběrem a rezervací ubytování na chatách a chalupách v České republice a na Slovensku. S přehledem si pak pronajmete chatu či chalupu online z pohodlí domova, rychle, bezpečně a bez starostí. Kromě toho se dá využít i sleva Chata a pobyt vás vyjde levněji.

2

Od Krušných hor až po Slovenský ráj

Nabídka internetové stránky je rozdělena do několika kategorií:

  • ubytování,
  • tematické katalogy,
  • last minute,
  • mapa,
  • objednávka kalendáře.

V sekci Ubytování naleznete kompletní nabídku ubytování a vyhledávat můžete jednoduše s použitím filtrování. Zadejte typ objektu podle vlastních představ, obsazenost a další požadavky. Hledáte prosté ubytování v krásném prostředí? Nebo si potrpíte na komfort a neodmyslitelnou součástí chaty je pro vás bazén, vířivka, sauna, krb, klimatizace a terasa? Možná hledáte místo pro vámi oblíbené letní nebo zimní sporty. Nebo místo pro rodinný výlet, svatbu, pro silvestrovský pobyt s kamarády nebo útočiště někde na samotě? Stačí zadat vše, co je pro vás nezbytné a stránka vám vygeneruje možnosti ubytování. V tematických katalozích e-shopu můžete vybírat v několika typech ubytování. Patří tam:

  • chaty a chalupy,
  • vinné sklípky,
  • rodinné penziony,
  • apartmány a ostatní.

Pokud vás okouzlilo nějaké konkrétní místo nebo kraj v České republice a na Slovensku, hledejte v kategorii Mapy a vybírejte podle ní. Práce s mapou je jednoduchá. V možnostech zvolte typ ubytování a na mapě se vám objeví místa s ubytováním, ze kterých můžete vybírat. Pokud se vám nepodaří nalézt vhodné ubytování nebo máte speciální požadavky, je tu pro vás možnost vyplnění formuláře a vyškolení pracovníci vám navrhnou ubytování dle vašich požadavků.

chata.cz - svitici chata pri vode uprostred noci
3

Ubytování pro vás nebo u vás

Bojíte se rezervovat ubytování přes internet a nespoléháte na recenze od klientů? E-shop vypracoval praktický návod, jak rezervovat ubytování s různými typy a faktickými informacemi. Na chata.cz naleznete prostor i pro zveřejnění vlastní nabídky ubytování. Stačí kliknout na možnost Přidat ubytovací objekt a vložit potřebné informace a fotografie objektu. Chata.cz má vlastní affilliate program, ve kterém vám poradí, jak na to, aby bylo zveřejnění vaší nabídky co nejefektivnější.  

chata.cz - kreslo venku na terase v noci
4

Útulně a výhodně

Slevy
Výprodeje

V případě, že chcete na ubytování ušetřit nebo máte rádi impulzivní akce a dokážete se rychle sbalit na výlet, je tu pro vás kategorie Last minute. Naleznete v ní výhodné nabídky ubytování za nižší ceny v příštích třech týdnech. Vyberte si to nejpříjemnější místo pro vás se slevou.  

5

Hodnocení Chata.cz

4.3

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x