BodyID slevové kupóny

www.bodyid.com

Internetový eshop BodyID.com nabízí identifikační náramky nejen pro sportovce. BodyID může obsahovat důležité informace o vás nebo o vašich nejbližších, co v určitých situacích může být životně důležité. BodyID je určen pro každého kdo chce nosit své důležité informace neustále při sobě. Skrýt text

Přejít do obchodu

O obchodě BodyID

Eshop Bodyid.com nabízí jedinečné BodyID náramky, které vám mohou pomoci v nouzi či dokonce zachránit život. Jejich podstatou jsou základní informace o vás, jako nositeli BodyID náramku, které mohou v případě nehody nebo jiné náhody, kdy nebudete moci samostatně komunikovat s okolím, kolemjdoucím nebo zachraňujícím podat základní informace o vaší totožnosti, přetrvávajících zdravotních problémech nebo kontaktech na vámi uvedené blízké osoby. Náramek se skládá z reflexních prvků a štítku, na kterém jsou laserem vyznačena všechna vaše důležitá data a informace. Pokud vedete aktivní život, sportujete, mohou se stát mnohé události, kdy vám může BodyID náramek posloužit. Stejně je určen pro všechny, kteří si chtějí být jisti, že jim v případě potřeby bude poskytnuta náležitá pomoc. Využít je můžete i pro své děti či starší rodinné příslušníky, které chcete mít v bezpečí. Využijte jedinečnou možnost získat tyto náramky za velmi výhodné ceny. V nabídce najdete kategorie:

  • produkty
  • příslušenství
  • znaky

V nabídce je více druhů BodyID náramků, ze kterých si můžete vybrat ty, které vám nebo vašim blízkým nejvíce vyhovují. Pokud využijete slevy na Bodyid, výhodně si můžete zakoupit BodyID náramky se štítkem jako ID Elegant, ID Miny, ID Sporty, ID na botu, ID na kotník či Army ID, rovněž v nabídce najdete i Survival náramky bez štítku a dokonce i ID náramky pro vaše zvířecí přátele a to Pet ID širší a Pet ID užší. Uplatněte si slevové kupóny Bodyid a získejte výhodně i příslušenství k BodyID náramkem jako štítky a náramky různých barev, provedení a na různé příležitosti. Pokud si uplatníte slevové kódy, můžete své ID náramky také ozvláštnit i různými znaky a obrázky, které jsou pro vás příznačné a charakteristické, jako například běžec, modrá hvězda života, cyklo, láska, lékařská pohotovost, maratón, půlmaratón, lyžař, triatlon, fotbalista a pro děti jsou připraveny znaky jako čtyřlístek, květ, srdce, medvídek či smile. Svůj znak si můžete dokonce navrhnout i sami. Neváhejte a využijte skvělou příležitost zajistit vám a celé vaší rodině jistotu, že vám bude v případě potřeby poskytnuta adekvátní pomoc. Zdraví si sice nekoupíte, ale za výhodnou cenu si můžete zakoupit skvělé BodyID náramky, se kterými budete mít jistotu, že dostanete správnou podporu, pokud ji budete potřebovat.

Podobné slevové kódy a kupóny

Insportline.cz Optikdodomu.cz Čočkyshop.cz Prozdravi.cz Fitness-24.cz Answear.cz