BodyID slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón BodyID - Duben 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
BodyID

Doprava zdarma pro nákup na Bodyid.com

V eshopu Bodyid.com získáte pro nákup nad 1 500 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Bodyid.com eshop
1

Bodyid.com - jedinečné BodyID náramky

Eshop Bodyid.com nabízí jedinečné BodyID náramky, které vám mohou pomoci v nouzi či dokonce zachránit život. Jejich podstatou jsou základní informace o vás, jako nositeli BodyID náramku, které mohou v případě nehody nebo jiné náhody, kdy nebudete moci samostatně komunikovat s okolím, kolemjdoucím nebo zachraňujícím podat základní informace o vaší totožnosti, přetrvávajících zdravotních problémech nebo kontaktech na vámi uvedené blízké osoby. Náramek se skládá z reflexních prvků a štítku, na kterém jsou laserem vyznačena všechna vaše důležitá data a informace.

2

BodyID náramek

Pokud vedete aktivní život, sportujete, mohou se stát mnohé události, kdy vám může BodyID náramek posloužit. Stejně je určen pro všechny, kteří si chtějí být jisti, že jim v případě potřeby bude poskytnuta náležitá pomoc. Využít je můžete i pro své děti či starší rodinné příslušníky, které chcete mít v bezpečí. Využijte jedinečnou možnost získat tyto náramky za velmi výhodné ceny. V nabídce najdete kategorie:

  • produkty
  • příslušenství
  • znaky

Bodyid.com eshop náramek
3

Využijete slevy na Bodyid

V nabídce je více druhů BodyID náramků, ze kterých si můžete vybrat ty, které vám nebo vašim blízkým nejvíce vyhovují. Pokud využijete slevy na Bodyid, výhodně si můžete zakoupit BodyID náramky se štítkem jako ID Elegant, ID Miny, ID Sporty, ID na botu, ID na kotník či Army ID, rovněž v nabídce najdete i Survival náramky bez štítku a dokonce i ID náramky pro vaše zvířecí přátele a to Pet ID širší a Pet ID užší. Uplatněte si slevové kupóny Bodyid a získejte výhodně i příslušenství k BodyID náramkem jako štítky a náramky různých barev, provedení a na různé příležitosti. Pokud si uplatníte slevové kódy, můžete své ID náramky také ozvláštnit i různými znaky a obrázky, které jsou pro vás příznačné a charakteristické, jako například běžec, modrá hvězda života, cyklo, láska, lékařská pohotovost, maratón, půlmaratón, lyžař, triatlon, fotbalista a pro děti jsou připraveny znaky jako čtyřlístek, květ, srdce, medvídek či smile. Svůj znak si můžete dokonce navrhnout i sami. Neváhejte a využijte skvělou příležitost zajistit vám a celé vaší rodině jistotu, že vám bude v případě potřeby poskytnuta adekvátní pomoc.

Bodyid.com eshop náramek pro děti
4

Slevy, které Bodyid nabízí

Zdraví si sice nekoupíte, ale za výhodnou cenu si můžete zakoupit skvělé BodyID náramky, se kterými budete mít jistotu, že dostanete správnou podporu, pokud ji budete potřebovat.

Slevový kód
Slevy
5

Hodnocení Bodyid.com

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 16 zákazníků
16 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 14x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x