Alhambra slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Alhambra - Červenec 2024

__photo
sleva
Sleva
Alhambra

Slevy na dekorace a bytové doplňky na Alhambra.cz

V eshopu Alhambra.cz najdete slevy na vybrané dekorace a bytové doplňky.

Více o slevě


Alhamra.cz eshop
1

Design studio osvětlení, nábytku a bytových doplňků

Design studio je společnost s dlouholetou tradicí působící na trhu již od roku 1993, která se specializuje na osvětlení interiérů a exteriérů od návrhu až po realizaci: konkrétně na LED osvětlení bytových interiérů, průmyslových, historických budov, galerií i divadel, a to s důrazem na spokojenost zákazníků a kvalitu, čehož důkazem je zisk mnoha ocenění na významných českých veletrzích. Od roku 2009 se stále více zaměřuje na kompletaci interiérů, a tak své portfolio rozšiřuje i o kategorie nábytku, sedaček a doplňků. E-shop si nyní pro své věrné i nové zákazníky připravil výhodné Alhambra slevy, které rozhodně ještě dnes použijte na nákup produktů z této bohaté nabídky jeho sortimentu:

  • Osvětlení
  • Nábytek
  • Sedací soupravy
  • Bytové doplňky
  • Sedací soupravy Resa
  • Služby
  • Alhambra Akce měsíce

2

Nadčasový design českých i světových výrobců

V sekci osvětlení nabízí nadčasový design českých i světových výrobců Imindesign, Mantra, Vitaliving, Leitmotiv... Závěsná, stropní, nástěnná, zápustná svítidla: například kolekce Woody, Kecil, nadčasové dánské kousky Vita Silvia, retro modely Vita Cuna v mátové barvě, hravá, zábavná a překvapující stropní svítidla Memory, luxusní, ručně opracované světlo Veli Ceiling. Uplatněte si zajímavé slevy a akce Alhambra na osvětlení, a kromě těchto produktů si za bezkonkurenční ceny pořiďte i stojací lampy na čtení Reader Cooper, dřevěný model Woodland, chromovou kolekci Duna od Santiaga Sevillanas. Na nákup využijte také Alhamra slevový kupón nebo Alhambra slevový kód a nakupujte ještě levněji. Alhambra výprodej vás také potěší.

Alhamra.cz eshop - stolička
3

Nábytek, se kterým ohromíte každou návštěvu

Za Alhamra slevové kódy si na si zvýhodněte nákup nábytku jako jsou židle, stoly, komody a knihovny. Výrobci Denmark, Dutchbone, Marbet Style či Zuiver vám nabízejí kvalitu a osobitý styl. Zuiver například oblíbený skandinávský design v bohatých barvách, Dutchbone zase nádherné retro komody a kožená křesla. Nezmeškejte také slevy na sedací soupravy, pohovky, křesla, taburety. Děti jistě ocení zvířecí sedátka s podobou krávy či prasátka, barevné polstrované taburety Patchy, moderní ekokožené otomany Only, pánové úchvatné originální křeslo Doulton, dámy kulatý model Lobo. Najdete zde i rozkládací pohovky z kolekce Hathor a Mut, lenošky Isis, sedačky Prima. Alhambra slevové kupóny si uplatněte také na nabídku českých rozkládacích souprav Resa v modelech Minesota, New York, Texas, Utah, Milano, Haag, ve kterých se snoubí maximální kvalita za rozumnou cenu. Využijte také slevové kupóny Alhambra nebo slevové kódy Alhambra na bytové doplňky od Home & Design a osvěžujícího holandského výrobce Zuiver: polštáře a přehozy, kovové, nástěnné, hranaté, kulaté hodiny, dřevěné a ratanové zrcadla, věšáky, vázy, koberečky Indian Block, tkaniny Shisha s hedvábným leskem a třásněmi.

Alhamra.cz eshop - nábytek
4

Slevy Alhambra

Eshop nabízí také zakázkovú výrobu svítidel a nábytku šitého na míru jakéhokoli vašeho prostoru! Využijte i nejvyšších slev během období Black Friday Alhambra a nakupujte ještě levněji.

Slevový kód
Slevy
5

Hodnocení Alhamra.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x