Adriatic.hr slevové kódy a kupóny

1 ověřený slevový kupón Adriatic.hr - Červenec 2024

__photo
sleva
Sleva
Adriatic.hr

Last minute na ubytování na Adriatic.hr

Na Adriatic.hr najdete Last minute slevy na vybrané ubytování. Využijte slevy v Adriatic a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě


Adriatic.hr zájezdy
1

Adriatic.hr - privátní ubytování a ubytování v hotelích

Adriatic.hr/ vám nabízí skvělé privátní ubytování, ubytování v hotelích a také další služby na Jadranu v Chorvatsku. Pokud uvažujete o dovolené a nevíte se rozhodnout kam vycestovat, Adriatic.hr vás jistě přesvědčí, abyste jako svou prázdninovou destinaci zvolili právě Chorvatsko.

Využijte slevy na ubytování a získejte za bezkonkurenční ceny kvalitní, komfortní a útulné ubytování v soukromí či v hotelích kdekoli v Chorvatsku. Ať už budete chtít bydlet na ostrově nebo na pevnině, v domě, vile, apartmá či hotelovém pokoji, nebo budete chtít navštěvovat písečné či oblázkové pláže, určitě si přijdete na své a budete si umět vybrat ze široké nabídky ubytování. Celá nabídka je rozdělena následovně:

  • privátní ubytování
  • hotely
  • ostatní služby
2

Získejte výhodně privátní ubytování v Chortvatsku

Využijte slevy na Adriatic a za super ceny můžete získat pohodlné privátní ubytování v apartmánech, ubytování v domech, ubytování v pokojích, ubytování ve studiích, ubytování v luxusních vilách či ubytování blízko pláže. Vybrat si můžete objekty vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi, objekty v turistických místech nebo naopak objekty vhodné pro klidnou dovolenou. V nabídce najdete luxusní vily, ale i možnost zažít pravou robinsonskou dovolenou. Ubytujte se v nejoblíbenějších destinacích Chorvatska, jako jsou Istrie, severní Dalmácie, střední Dalmácie, jižní Dalmácie, nebo ve městech Split, Zadar, Šibenik, Umag, Novigrad, Vodice, Biograd, Makarska nebo ostrov Brač, Hvar, Korčula, Krk.

Adriatic.hr zájezdy žena u bazénu
3

Chorvatské hotely pro jednotlivce i rodiny

Pokud si uplatníte slevové kupóny Adriatic, můžete výhodně získat i ubytování v hotelech a vybrat si rodinné hotely, levné hotely, hotely s 5 hvězdičkami, hotely s nabídkou all inclusive, turistické hotelové komplexy i malé útulné hotely pro rodiny po celém Chorvatsku. Ubytujte se v hotelu s bazénem, v hotelu, kde si můžete přinést i domácího miláčka nebo v případě potřeby si rezervujte hotel vhodný pro invalidní osoby. Stačí si jen vybrat vhodný termín, destinaci, počet osob, který potřebujete ubytovat, zvolit si ten správný hotel a nic vám už nebude bránit vycestovat na vysněnou dovolenou za velmi výhodné ceny.

Adriatic.hr zájezdy k moři
4

V nabídce najdete i další služby

Slevy

Uplatněte si slevové kódy a vyberte si i z dalších nabízených služeb jako například ubytování v majácích, pronájem lodí a pronájem automobilů. Pokud na dovolené toužíte po originálním ubytování, využijte příležitost ubytovat se v původních majácích, které nabízejí nejen romantické, pohodlné a komfortní ubytování, ale hlavně neopakovatelný zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Pro milovníky dobrodružných dovolených jsou k pronájmu připraveny plachetnice nebo motorové lodě, na kterých jistě zažijete nezapomenutelné dovolenkové chvíle a na které budete vy i vaši blízcí ještě dlouho vzpomínat. Vyberte si model lodi, počet osob či počet kabin, které budete potřebovat, zvolte vybraný termín a mateřský přístav a vyplujte za dobrodružstvím. V nabídce najdete i možnost pronájmu automobilů, takže v případě, že na dovolenou necestujete vlastním dopravním prostředkem, nemusíte mít obavu o to, jak budete během dovolené cestovat. Vybrat si můžete z nabízených automobilů jako Ford, Hyundai, Citroen či Opel. Využijte slevy na hotely, ubytování v soukromí, v majácích, ale získejte za výhodné ceny i pronájem plachetnic, motorových lodí či automobilů a užijte si se svými nejbližšími příjemnou a bezstarostnou dovolenou v Chorvatsku.

5

Hodnocení Adriatic.hr

4.3

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 17 zákazníků
17 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 5x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x