Activáček slevové kódy a slevy

1 ověřený slevový kupón Activáček - Prosinec 2023

__photo
-12%
Sleva
Activáček

Staňte se členem Klubu Activáček a nakupujte se slevou od první objednávky

5% sleva již od první objednávky, každý měsíc nové klubové ceny pouze pro členy klubu se slevou až 12 %, nižší limit pro dopravu zdarma a další výhody.

Více o slevě


Activacek.cz eshop
1

Vše pro vaše školáky

Internetový obchod má v nabídce široký sortiment těch nejrůznějších školních potřeb, které by mohli školáci ke své práci potřebovat. Ať už hledáte školní tašky, batohy, sešity, pera, pravítka nebo barvičky, papíry, plastelínu, vše můžete koupit za Activáček slevový kupón nebo Activáček slevový kód. Aby se Vám snadněji vybíraly produkty, sortiment je rozdělen do přehledných kategorií:

  • Aktovky, batohy a doplňky
  • Výtvarné potřeby
  • Psací potřeby
  • Školní potřeby
  • Oslavy a hry

2

Školní tašky nebo batohy, vyberte tu nejlepší

Při výběru školních potřeb pro prvňáčka, ale i pro ty starší školáky a studenty je asi nejdůležitější školní taška nebo batoh. Je to jedna z těch nejdražších položek, a proto využijte Activáček slevy nebo Activáček slevový kód na školní tašky a batohy a ušetřete tak nemalé finance. Určitě si nezapomeňte prohlédnout penály a pouzdra na tužky, které najdete ve více barevných provedeních určených pro dívky ale i chlapce. V e-shopu si můžete vybírat i různé tužky, pera, propisky, popisovače, linery, zvýrazňovače, náplně, klasické tužky a doplňky. Každý školák potřebuje sešity, bloky, desky na sešity, nůžky, rýsovací potřeby, na které umíte použít i Activáček slevový kupón nebo Activáček slevový kód. Vždyť přece každá Activáček sleva potěší.

Activacek.cz eshop - školní batoh
3

Rozvíjejte v dětech kreativitu a trpělivost

Máte doma děti, které si rády něco vyrábějí, tvoří, malují .... jsou prostě kreativní typy? V tom případě jste na správném místě, protože eshop má bohatý sortiment potřeb, se kterými se vaše děti nejen zabaví, ale si i natrénují zručnost a mohou si rozvíjet kreativní myšlení. Využívejte Activáček slevy na vodové barvy nebo akrylové barvy, ale také temperové barvy, tuše, inkousty, barvy na textil nebo barvy na tělo. Za výhodné ceny zde můžete nakoupit i pastelky, voskovky, pastely, fixy, křídy, modelovací hmotu nebo plastelínu, ale také dekorační razítka a různé kreativní sady. 

4

Slevy, které eshop nabízí

Stačí, pokud si vyberete při nákupu ten správný Activáček slevový kód nebo Activáček slevový kupón a můžete pro vaše děti nakoupit opravdu kvalitní školní potřeby, aniž jste utratili spoustu peněz.

Slevový kód
Exkluzivní kódy
Slevy
5

Hodnocení Activacek.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 25 zákazníků
25 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 23x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x