Equa bank slevové kupóny

www.equabank.cz

Equabank.cz vám nabízí bankovní a finanční služby a produkty jako založení běžného či spořicího účtu, hypotéky, úvěry, pojištění, půjčky či depozita pro fyzické osoby i firmy. Využijte výhodné nabídky úverů jako minutová půjčka, refinanční půjčka na zaplacení starší již nevýhodné půjčky, konsolidace půjček, hypotéka na nehnutelnost. Nechte si poradit od odborníků a získejte všechny bankovní produkty za skvělé ceny. Skrýt text

Přejít do obchodu
Přejít do obchodu

O obchodě Equa bank

Equabank.cz vám nabízí finanční služby pro fyzické osoby i podnikatele, jako jsou běžné osobní a spořící účty, půjčky, hypotéky, spoření, pojištění, úvěry či depozita. Pokud uvažujete o zřízení osobního nebo spořicího účtu, potřebujete uzavřít pojištění, nebo si vzít hypotéku či úvěr, v Equabank.cz najdete vše na jednom místě. Využijte akce na finanční služby a získejte všechny tyto služby za skvělé ceny. V Equabank najdete řadu odborníků, kteří svým klientům rádi poradí a umožní získat ty nejkvalitnější a nejvýhodnější finanční produkty a služby. Celá nabídka je pro lepší přehlednost a snadnější výběr rozdělena do následujících kategorií:

  • osobní
  • firemní

                                                                Výhodná  minutová a refinanční půjčka z Equa bank 

Využijte akce v Equabank a získejte výhodně osobní finanční služby a produkty jako běžný účet, půjčky, hypotéky, spoření a pojištění. Pokud si chcete otevřít běžný osobní účet, můžete spolu s ním získat řadu výhod jak výběr ze všech bankomatů zdarma, bezkontaktní platba platební kartou zdarma, platby online bez poplatků, zvýhodněné mobilní tarify, přechod z jiné banky bez starostí a zdarma či založení běžného účtu online z domu. Pokud potřebujete půjčit peníze, můžete si vybrat z několika možností, jako je například autopůjčka, minutová půjčka a repůjčka na snížení splátek či na auto. V případě, že potřebujete hypotéku, můžete výhodně získat hypotéku na dům či byt, hypotéku na refinancování nebo jednoduše hypotéku na cokoliv. Na spoření vašich financí se vám jistě hodí nabízené spořicí účty či termínované vklady. Pokud využijete akční nabídky Equabank, můžete za výhodných podmínek získat kvalitní pojištění, kde si můžete vybrat pojištění platební karty, osobních dokladů a věcí, cestovní pojištění, pojištění výdajů, pojištění právní ochrany řidiče, pojištění zdravotní asistence či pojištění domácí asistence.

 

                                                                               Finanční bankovní služby pro firmy

Uplatněte si akční nabídky a získejte výhodně bankovní služby pro firmy, podnikatele, instituce či profesní skupiny. Uzavřít si můžete běžné účty, úvěry i depozita. Nenechte si ujít možnost využívat bankovní a finanční služby za ty nejlepší ceny. Využijte slevy na spoření, pojištění, uzavření běžného účtu, úvěry či hypotéky a získejte to vše velmi výhodně a levně. 

Podobné slevové kódy a kupóny