Equa bank slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Equa bank - Srpen 2022

__photo
Akce
Sleva
Equa bank

Osobní účet zadarmo a bez poplatků v Equabank.cz

V Equabank.cz si teď můžete založit účet zdarma a bez poplatků za běžné služby. Víc informací najdete po prokliku.

Více o slevě


Equabank.cz finanční služby
1

Equabank.cz - finanční služby pro fyzické osoby i podnikatele

Equabank.cz vám nabízí finanční služby pro fyzické osoby i podnikatele, jako jsou běžné osobní a spořící účty, půjčky, hypotéky, spoření, pojištění, úvěry či depozita. Pokud uvažujete o zřízení osobního nebo spořicího účtu, potřebujete uzavřít pojištění, nebo si vzít hypotéku či úvěr, v Equabank.cz najdete vše na jednom místě. Využijte akce na finanční služby a získejte všechny tyto služby za skvělé ceny. V Equabank najdete řadu odborníků, kteří svým klientům rádi poradí a umožní získat ty nejkvalitnější a nejvýhodnější finanční produkty a služby. Celá nabídka je pro lepší přehlednost a snadnější výběr rozdělena do následujících kategorií:

  • osobní
  • firemní

2

Výhodná minutová a refinanční půjčka z Equa bank

Využijte akce v Equabank a získejte výhodně osobní finanční služby a produkty jako běžný účet, půjčky, hypotéky, spoření a pojištění. Pokud si chcete otevřít běžný osobní účet, můžete spolu s ním získat řadu výhod jak výběr ze všech bankomatů zdarma, bezkontaktní platba platební kartou zdarma, platby online bez poplatků, zvýhodněné mobilní tarify, přechod z jiné banky bez starostí a zdarma či založení běžného účtu online z domu. Pokud potřebujete půjčit peníze, můžete si vybrat z několika možností, jako je například autopůjčka, minutová půjčka a repůjčka na snížení splátek či na auto. V případě, že potřebujete hypotéku, můžete výhodně získat hypotéku na dům či byt, hypotéku na refinancování nebo jednoduše hypotéku na cokoliv. Na spoření vašich financí se vám jistě hodí nabízené spořicí účty či termínované vklady. Pokud využijete akční nabídky Equabank, můžete za výhodných podmínek získat kvalitní pojištění, kde si můžete vybrat pojištění platební karty, osobních dokladů a věcí, cestovní pojištění, pojištění výdajů, pojištění právní ochrany řidiče, pojištění zdravotní asistence či pojištění domácí asistence.

Equabank.cz finanční poradce
3

Finanční bankovní služby pro firmy

Uplatněte si akční nabídky a získejte výhodně bankovní služby pro firmy, podnikatele, instituce či profesní skupiny. Uzavřít si můžete běžné účty, úvěry i depozita. Nenechte si ujít možnost využívat bankovní a finanční služby za ty nejlepší ceny.

Equabank.cz finanční služby
4

Slevy, které Equa bank nabízí

Využijte slevy na spoření, pojištění, uzavření běžného účtu, úvěry či hypotéky a získejte to vše velmi výhodně a levně.

Slevy
5

Hodnocení Equabank.cz

4.8

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x