Allianz slevové kupóny

www.allianzdirect.cz

AllianzDirect.cz je pojištění onlinea je součástí Allianz pojišťovny, která je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. Nabízí veškeré druhy pojištění online jako je pojištění majetku, autopojištění, cestovní pojištění, Modrá penze a jiné. Využívejte také slevy na pojištění majetku nebo domácnosti. Skrýt text

Přejít do obchodu

O obchodě Allianz.cz

Allianz - To je výhodné pojištění pro všechny

Na Allianzdirect cz můžete získat různé typy pojištění, jako je pojištění automobilů, cestovní pojištění nebo pojištění majetku. Pokud potřebujete provést povinné pojištění, cestovní pojištění, pojištění domova, pojištění staveb, pojištění odpovědnosti nebo potřebné asistenční služby, Allianz vám může vybavit všechny na jednom místě a za velmi příznivé ceny. Využijte slevy na pojištění a získejte potřebné služby a produkty, které potřebujete za přijatelnou cenu. Skupina Allianz má dlouholetou tradici a  také zkušenosti a pomáhá se svýma službami ve více než 70 zemích světa. Skupina odborníků se postará o vše, co potřebujete, a poskytne pohodlné a komplexní služby pro klienty. Celá nabídka je rozdělena do následujících kategorií a poskytuje následující služby:

  • Pojištění auta
  • Cestovní pojištění
  • Pojištění majetku
  • Modrá penze

 

Skvělé pojištění auta

Využijte slevy společnosti Allianz direct a získejte dobré pojištění vozidel, kde můžete získat a učinit povinné pojištění, havarijní pojištění a asistenční služby, které vám pomohou vyrovnat se s nehodou, poradit si, jak vyplnit záznam o nehodě, poskytnout telefonní tlumočení a navigaci, asistenční službu nebo také zaplatí  pomoc v případě, že potřebujete vytahovat nebo obsluhovat auto, nebo poskytovat právní poradenství.

 

Cestovní pojištění se teď vyplatí

Pokud využijete slevový kupón nebo slevový kód  Allianz, můžete za skvělé ceny uzavřít i cestovní pojištění na vaše služební a pracovní cesty, sportovní zájezdy nebo dovolenú, které pokrývá léčebné výdaje v zahraničí v případě úrazu nebo nemoci, asistenční služby, pojištění odpovědnosti za zdraví a majetek, trvalé následky úrazu, smrt úrazem, denní odškodnění úrazu, doplňkové rizika připojištění rizikových sportů, připojištění stornovacích poplatků či pojištění zavazadel. Asistenční služby jsou vám k dispozici v případě akutního onemocnění nebo úrazu, v případě tragické události, v případě zpoždění letu či jiných dopravních prostředků, v případě odcizení, ztráty a poškození zavazadel či osobních dokladů, v případě navštívení nemocného, ​​v případě přepravy dítěte, pomoc tlumočníka a právníka, pomoc při náhradě dopravního prostředku, pomoc v případě prodloužení pobytu či informační servis. Využijte cestovní pojištění a cestujte za prací nebo odpočinkem bez obav.

 

Pojištění majetku a Modrá penze

Využijte Allianz slevový kód nebo voucher a získejte pojištění majetku, ve kterém je zahrnuto pojištění budov, bytů, domů a pojištění domácnosti v případě požáru, výbuchu, úderu bleskem, pádu letadla, vichřice, krádeže, povodně, sesuvu půdy a sněhu, pádu stromů a jiných předmětů, ale také v případě zemětřesení, vandalismu a dalších škod. Získejte výhodně i pojištění odpovědnosti za škody způsobené při běžné činnosti, při péči o domácnost, při rekreačním sportu, při chovu psa, při svépomocných stavebních pracích, při používání malých plavidel, při jezdectví, při legálním používání zbraně, při pomoci v domácnosti či při přechodném pobytu v evropských zemích. Asistenční služby vám pomohou v případě, že budete naléhavě potřebovat služby instalatéra, zámečníka, elektrikáře, plynaře, pokrývače či sklenáře. Pro pohodový a klidný život na důchodu udělejte něco už teď, proto si výhodně uzavřete i důchodové spoření, penzijního spoření i doplňkové penzijní spoření. Využijte slevy z pojištění a zavřete všechna potřebná pojištění prostřednictvím Allianzdirect cz Vaše rozhodnutí nebudete litovat.

Podobné slevové kódy a kupóny

Expirované kupóny

14. 6. 2021

Sleva - 20% na cestovní pojištění v Allianz

Na Allianzdirect nyní se získate slevou až - 20% na cestovní pojištění.

Na Allianzdirect nyní se získate slevou až - 20% na cestovní pojištění. Skrýt text

30. 9. 2016

Slevový kód - 10% sleva na cestovní pojištění v Allianz

Sleva 10% platí na cestovní… Více o slevě

Sleva 10% platí na cestovní pojištění přes web stránku Allianz pokud zadáte slevový kód v objednávce. Využijte slevové kupóny Allianz a pojištění získáte levněji. Skrýt text