Allianz slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Allianz - Červen 2022

__photo
-20%
Sleva
Allianz

Sleva - 20% na cestovní pojištění v Allianz

V pojišťovně Allianz.cz nyní získate slevu 20% na vybrané cestovní pojištění.

Více o slevě


AllianzDirect.cz pojištění
1

Allianz - To je výhodné pojištění pro všechny

Na Allianzdirect cz můžete získat různé typy pojištění, jako je pojištění automobilů, cestovní pojištění nebo pojištění majetku. Pokud potřebujete provést povinné pojištění, cestovní pojištění, pojištění domova, pojištění staveb, pojištění odpovědnosti nebo potřebné asistenční služby, Allianz vám může vybavit všechny na jednom místě a za velmi příznivé ceny. Využijte slevy na pojištění a získejte potřebné služby a produkty, které potřebujete za přijatelnou cenu. Skupina Allianz má dlouholetou tradici a  také zkušenosti a pomáhá se svýma službami ve více než 70 zemích světa. Skupina odborníků se postará o vše, co potřebujete, a poskytne pohodlné a komplexní služby pro klienty. Celá nabídka je rozdělena do následujících kategorií a poskytuje následující služby:

  • Pojištění auta
  • Cestovní pojištění
  • Pojištění majetku
  • Modrá penze

2

Skvělé pojištění auta

Využijte slevy společnosti Allianz direct a získejte dobré pojištění vozidel, kde můžete získat a učinit povinné pojištění, havarijní pojištění a asistenční služby, které vám pomohou vyrovnat se s nehodou, poradit si, jak vyplnit záznam o nehodě, poskytnout telefonní tlumočení a navigaci, asistenční službu nebo také zaplatí  pomoc v případě, že potřebujete vytahovat nebo obsluhovat auto, nebo poskytovat právní poradenství.

AllianzDirect.cz havarijný pojištění
3

Cestovní pojištění se teď vyplatí

Pokud využijete slevový kupón nebo slevový kód  Allianz, můžete za skvělé ceny uzavřít i cestovní pojištění na vaše služební a pracovní cesty, sportovní zájezdy nebo dovolenú, které pokrývá léčebné výdaje v zahraničí v případě úrazu nebo nemoci, asistenční služby, pojištění odpovědnosti za zdraví a majetek, trvalé následky úrazu, smrt úrazem, denní odškodnění úrazu, doplňkové rizika připojištění rizikových sportů, připojištění stornovacích poplatků či pojištění zavazadel. Asistenční služby jsou vám k dispozici v případě akutního onemocnění nebo úrazu, v případě tragické události, v případě zpoždění letu či jiných dopravních prostředků, v případě odcizení, ztráty a poškození zavazadel či osobních dokladů, v případě navštívení nemocného, ​​v případě přepravy dítěte, pomoc tlumočníka a právníka, pomoc při náhradě dopravního prostředku, pomoc v případě prodloužení pobytu či informační servis. Využijte cestovní pojištění a cestujte za prací nebo odpočinkem bez obav.

AllianzDirect.cz cestovní pojištění
4

Pojištění majetku a Modrá penze

Slevový kód
Exkluzivní kódy
Slevy

Využijte Allianz slevový kód nebo voucher a získejte pojištění majetku, ve kterém je zahrnuto pojištění budov, bytů, domů a pojištění domácnosti v případě požáru, výbuchu, úderu bleskem, pádu letadla, vichřice, krádeže, povodně, sesuvu půdy a sněhu, pádu stromů a jiných předmětů, ale také v případě zemětřesení, vandalismu a dalších škod. Získejte výhodně i pojištění odpovědnosti za škody způsobené při běžné činnosti, při péči o domácnost, při rekreačním sportu, při chovu psa, při svépomocných stavebních pracích, při používání malých plavidel, při jezdectví, při legálním používání zbraně, při pomoci v domácnosti či při přechodném pobytu v evropských zemích. Asistenční služby vám pomohou v případě, že budete naléhavě potřebovat služby instalatéra, zámečníka, elektrikáře, plynaře, pokrývače či sklenáře. Pro pohodový a klidný život na důchodu udělejte něco už teď, proto si výhodně uzavřete i důchodové spoření, penzijního spoření i doplňkové penzijní spoření. Využijte slevy z pojištění a zavřete všechna potřebná pojištění prostřednictvím Allianzdirect cz Vaše rozhodnutí nebudete litovat.

5

Hodnocení AllianzDirect.cz

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 15 zákazníků
15 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 14x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x