FotoFamily slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón FotoFamily - Září 2022

__photo
-70%
Sleva
FotoFamily

Sleva 70% - focení ve studiu FotoFamily

Fotografická seance ve studiu fotofamily.cz 20 vyretušovaných snímků v plném rozlišení. Zapůjčení dětských kostýmů zdarma. 50% sleva na další vybrané snímky. Káva nebo čaj ve studiu zdarma. Cena 999 Kč. Platnost po celý rok 2015. Kalkulace běžné ceny: 20 x 199 = 3980. Ušetříte 2981 Kč

Více o slevě


Fotofamily eshop
1

Fotofamily.cz – široké služby v oblasti fotografie

Fotografové se ve fotoateliéru snaží, abyste se při focení cítili příjemně, což se zcela jistě odrazí na výsledných fotografiích. Fotografové nikdy nikam nespěchají. Nejprve společně prodiskutujete, o jaké fotografie máte zájem. Poté se postarají, aby získané fotografie byly přirozené, ale zároveň okouzlující a potěšily nejen Vás, ale i Vaše blízké. Délka focení se odvíjí dle Vašich potřeb a není časově omezená. V průběhu fotografování si můžete vychutnat kávu nebo čaj zdarma. Využijte slevy, které Fotofamily.cz nabízí a foťte se mnohem radostněji! Ve studiu se specializují také na složité postprodukční úpravy (fotomontáže). Pokud máte zájem o fotografování v ateliéru, nezapomeňte si prohlédnout, zda Fotofamily.cz nenabízí výhodný slevový kód nebo slevový kupón. Ve studiu vám zhotoví následující fotografie: páry, předmanželské portréty, rodiny, děti, novorozence, domácí mazlíčky, jednotlivce a reklamní fotografie.

2

Další služby na Fotofamily.cz

Fotofamily.cz nenabízí pouze fotografování ve fotostudiu, ale také iv exteriéru. Pokud chystáte svatbu, určitě využijte služby Fotofamily.cz a nebudete litovat. Svatba je den plný krásných okamžiků naplněných radostí a emocemi. Fotografové ve Fotofamily jsou lovci těchto momentů a zachytí je pro Vás v nejlepších kompozicích na celý život. Při této nabídce můžete využít služby, jako je příprava nevěsty a ženicha před svatebním obřadem, zachycení příjezdu před začátkem obřadu, fotografie z průběhu obřadu a rodinné foto, fotografie z hostiny, krájení dortu a následujícího programu, posvatební párty a mnohé další aktivity spojené s focením svatby. 

Fotofamily eshop fotky
Fotofamily eshop svatební fotky
3

Svatba, jak jistě víme, je náročná hlavně po finanční stránce

Svatba, jak jistě víme, je náročná hlavně po finanční stránce. Hledejte proto na Familyfoto.cz slevy na fotografování, aby byly zážitky z fotografování ještě větší. Pro firmy nabízí Fotofamily.cz reklamní a produktové fotografie, které ve Vašich klientech zanechají vzpomínky, což je důležité pro každou firmu. Služby Fotofamily.cz mohou využít i společnosti, které se chystají udělat večírek nebo jinou akci právě pro své zaměstnance.

4

Slevy, které Fotofamily nabízí

Darujte tedy svým zaměstnancům vzpomínku z Vaší firemní akce na celý život!

Slevový kód
Slevy
5

Hodnocení Fotofamily

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x