Axa-assistance slevové kupóny

www.axa-assistance.cz

Pojišťovna Axa-assistance.cz nabízí cestovní pojištění, zdravotní pojištění pro cizince, rady rodinného právníka, právníka do auta či pojištění travel 4 business. Nenechte si ujít příležitost získat kvalitní služby za výhodné ceny. Využijte slevy na pojištění a získejte pojištění léčebných výloh, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu, úrazové pojištění či pojištění při zpoždění nebo zrušení letu. U Axa-assistance.cz získáte výborné pojištění za super ceny. Skrýt text

Přejít do obchodu
Přejít do obchodu

O obchodě Axa-assistance

Na stránce Axa-assistance.cz najdete výhodné služby jako cestovní pojištění, zdravotní pojištění pro cizince či využití právnických služeb. Pokud potřebujete poradit s pojištěním, nebo potřebujete radu od právníka, na Axa-assistance.cz najdete vše, co budete potřebovat. Využijte slevy na pojištění a další nabízené služby, které nyní můžete mít za výhodné ceny. Koncern Axa patří k nejvýznamnějším světovým pojišťovacím skupinám a poskytuje kvalitní služby a produkty pro své klienty, ať už jde o jednotlivce, rodiny nebo firmy. V nabídce si můžete vybrat následující služby:

  • cestovní pojištění
  • zdravotní pojištění pro cizince
  • rodinný právník
  • travel 4 business
  • právník do auta

   

                                                 Výhodného cestovního pojištění a zdravotního pojištění pro cizince


Využijte slevy na Axa-assistance a získejte kvalitní cestovní pojištění, kde si můžete vybrat, pokud potřebujete pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel či pojištění cestování letadlem. Využijte možnost obrátit se v případě potřeby v zahraničí na někoho odpovědného a spolehlivého. Ochráníte se tak před platbami za hospitalizaci či převoz sanitkou, ale i v případě, že někomu způsobíte škodu. Rovněž máte možnost připojištění při rizikových sportech, storno zájezdů, chronických onemocněních či při manuálních pracovních cestách. Pro cizince je připraveno výhodné zdravotní pojištění pro případ nutné a neodkladné zdravotní péče, jakož i komplexní zdravotní pojištění pro cizince.
 

                                                                          Využijte rady a služby rodinného právníka


Uplatněte si slevové kupóny Axa-assistance a využijte služby rodinný právník za skvělé ceny, který vám poskytne pomoc při reklamačních, sousedských nebo rodinných sporech, při sporech v souvislosti s koupí či pronájmem domu nebo bytu, při dopravních nehodách a dopravních přestupcích, při správním řízení, při neplatném rozvázání pracovního vztahu či nevyplacení mzdy nebo při kontrole smlouvy před tím, než ji podepíšete. Nechte profesionály, aby vám pomohli s vašimi problémy.

                                                           

                                                            Výborné ceny služby travel 4 business a právníka do auta


Pokud si uplatníte slevové kódy, můžete za výhodných cenových podmínek získat služby travel 4 business, kde najdete pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti za škodu, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění předčasného návratu, pojištění asistenčních služeb, pojištění zpoždění zavazadel, pojištění zpoždění nebo zrušení letu, pojištění vyslání náhradního pracovníka a pojištění právní asistence. Využijte tyto výhodné služby pojištění na vašich pracovních a služebních cestách. Nenechte náhodě ani ochranu svých práv při řízení auta ve stále hustším provozu a využijte služby právníka do auta, kde najdete pomoc v případě havarovaného auta, nekvalitní opravy v servisu nebo ochrany zaměstnanců. Ochraňte sebe, své soukromé i služební vozidla právě tehdy, když to budete potřebovat. Služby cestovního pojištění, zdravotního pojištění pro cizince i řady rodinného právníka můžete získat i online. Využijte slevy na pojištění, nechte si pomoci od profesionálů a získejte kvalitní služby za bezkonkurenční ceny.

Podobné slevové kódy a kupóny

Tiptravel.eu Invia.cz Hotely.cz Dovolena.cz travel.cz Alexandria.cz