Tchibo slevy a slevové kupóny

www.tchibo.cz

Internetový obchod Tchibo.cz Vám nabízí jen ty nejkvalitnější kávy a spotřební zboží. Vybrat si můžete kávu zrnkovou, mletou nebo instantní. Eshop nabízí také oblečení, sportovní potřeby, kuchyňské potřeby, bundy, spodní prádlo, šperky, kabelky, boty a jiné. Využívejte výprodej, poukaz, slevový kupón nebo kód Tchibo a káva, kávovar a jiné produkty nakoupíte levňeji. Každá sleva nebo voucher vám zde ušetří vaše peníze. Skrýt text

Přejít do obchodu

O obchodě Tchibo.cz

 

Spoznejte Tchibo v Českej republike

Společnost Tchibo Praha, spol. s r.o., která patří mezi nejvýznamnější dovozce kávy a kávových výrobků, působí na českém trhu od roku 1991. Vedle pestrého sortimentu kávy nabízí Tchibo také spotřební výrobky. 52 krát do roka uvádí novou nabídku, která tvoří ucelenou, tematickou kolekci přibližně třiceti různých výrobků v prvotřídním poměru kvality a ceny. Kolekce jsou limitované a prodávají se po omezenou dobu či do vyprodání zásob. Od roku 2004 investuje Tchibo do rozvoje nové obchodní činnosti na českém trhu, zaměřené na uvedení spotřebního zboží Tchibo v duchu motta “Každý týden nový svět”. Jde o úspěšnou koncepci, která již dlouho funguje na evropských trzích. Tchibo dnes nabízí spotřební zboží v České republice třemi způsoby: prostřednictvím značkových prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců po celé ČR, prostřednictvím e-shopu Tchibo.cz a také ve třiceti vlastních obchodech Tchibo. Ochody Tchibo, umístěné ve velkých nákupních centrech v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Plzni, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi, Mostě, Jihlavě, Pardubicích, Liberci a Olomouci jsou navíc spojeny s kavárnou a jsou atraktivním místem, kde si mohou zákazníci nakoupit vedle spotřebního zboží také široký sortiment kávy a specialit. Prodejní síť se průběžně rozšiřuje. Pokud nemáte čas chodit do prodejen, chcete nakoupit z pohodlí domova, určitě využije jedinečnou možnost nákupu produktů prostřednictvím internetového obchodu Tchibo.cz, kde si můžete uplatnit Tchibo slevy, slevové kódy a slevové kupóny a nakoupit mnohem výhodněji než v kamenných prodejnách. Záleží jen na Vás, které produkty si vyberete.

 

Kvalitní sortiment výrobků na Tchibo.cz

O tom, že Tchibo nabízí pouze kvalitní produkty nemusí vůbec nikdo pochybovat. Tchibo je léty ověřená mezinárodní značka, která je mezi populací velmi oblíbená. Pokud patříte k milovníkům kávy, určitě si nenechte ujít širokou nabídku, kterou e-shop Tchibo.cz nabízí a vybírejte si kvalitní kávu, která lahodí Vašim chuťovým smyslem. Pro výhodnější nákup využijte Tchibo slevové kupóny a slevové kódy a vybírejte produkty z následujících kaegórií:

Oblíbené kousky

Káva

Cafissimo

Slevy

Cestování

 

Internetový obchod Tchibo.cz je známý svou kvalitní a vynikající kávou. Ať už si chcete sami pochutnat na výborné a voňavé kávě nebo chcete kávou někoho obdarovat, využijte slevy, Tchibo slevové kupóny nebo slevové kódy a vybírejte kávu přesně podle Vaší chuti. V e-shopu určitě najdete a tyto kávy:

aromatická zrnková káva Privat Kaffee African Blue

elegantně vyvážená zrnková káva Privat Kaffee Guatemala Grande

jemná a smetanová káva Privat Kaffee Brazil Mild

zrnková káva s čokoládovým akcentem Caffé Crema

zrnková káva Tchibo Espresso Barista

lahodně voňavá pražená mletá káva Tchibo Family

instantní káva Tchibo Exclusive se směsí  Arabica a Robusta

mletá káva s bohatou chutí a plným aroma Tchibo Exclusive

mletá káva Tchibo Exclusive intense

elegantní italské espresso Tchibo Espresso Milano Style

elegantní italské espresso Tchibo Espresso Sicilia Style

zrnková káva Tchibo Exclusive

 

Pokud teprve uvažujete o tom, že si koupíte kvalitní kávovar, určitě si prohlédněte nabídku kávovarů na Tchibo.cz. V nabídce najdete plně automatické modely kapslového kávovaru Cafissimo LATTE Nero, který dokáže připravit jeho oblíbený nápoj v pohodlí domova. Během chviličky si dokážete udělat dokonalé espresso, caffè crema, překapávanou kávu, kávové speciality jako latte macchiato nebo cappuccino a také napěněné mléko. Kávovar Cafissimo LATTE přináší absolutní rozmanitost. Za Tchibo slevové kódy nebo slevové kupóny nakupujte v Tchibo.cz i kávovary Cafissimo Compac a Cafissimo Classic. Tchibo.cz nabízí kávovary v různých barevných variacích, aby si zákazníci mohli vybrat a doladit si tak interiér kuchyně právě takovým funkčním doplňkem. Ke všem kávovarem najdete v e-shopu i kapsle, které Vás zaujmou různorodou nabídkou kávy. Pokud se pro nákup rozhodujete i podle toho, zda je v e-shopu Tchibo sleva na produkty, o které máte zájem, neváhejte si prohlédnout sortiment e-shopu a najít přesně to, co Vám vyhovuje.

 

Tchibo nabízí pro své zákazníky kromě kávy i jiné zajímavé a kvalitní produkty

Pokud Vás zajímá, co se skrývá v kategorii Oblíbené kousky, nahlédněte do e-shopu právě teď, uplatněte si Tchibo slevový kód nebo slevový kupón a užívejte si kvalitní produkty z e-shopu. Pro lepsí orientaci v této kategorii Vám e-shop nabízí blíže rozdělení na:

Pro ženy

Pro muže

Pro děti

Sport a volný čas

Nábytek a svítidla

Koupelna

Prostřený stůl

Kuchyně

 

Tchibo začalo rozši­řovat svůj sortiment, nejprve o několik vybraných druhů spotře­bního zboží. Pod heslem „Každý týden nový svět“ dnes Tchibo svým zákazníkům představuje týden co týden vždy kolem třiceti nových výrobků v rámci určitého akčního témati­ckého okruhu. Kuchyňské, zahradní, sportovní potřeby, potřeby pro volný čas, móda, šperky a nekonečně mnoho jiných druhů zboží – každý týden nabízí Tchibo svým zákazníkům kvalitní výrobky z kategorie spotře­bního zboží. Už pro tématickou šířku tohoto sorti­mentu a množství nabízených výrobků je pro zákazníky v nabídce pro každého něco jiného. I zde můžete využívat Tchibo slevové kódy a slevové kupóny a nakupovat to, co Vás nejvíce zajímá. Každý týden nabízí Tchibo.cz nové a jiné produkty, proto je těžké vybrat produkty, které jsou v e-shopu pro zákazníky vždy dostupné. Některé produkty jsou v nabídce trvale, některé jen dočasně. V každém případě z pohledu oblíbenosti jsou však pro zákazníky velmi zajímavé produkty například bundy, halenky, kardigany, trička, kalhoty, legíny, džíny, peněženky, kabelky, spodní prádlo, domácí oblečení, pyžama, softsheelové mikiny a bundy. Za Tchibo slevové kupóny nebo slevové kódy nakupují zákazníci rádi i kožené bundy, svetry a pulovry, košile, trička s dlouhým rukávem, kožené boty, boxerky, dětské bundy do deště, holínky, dětské trička a tepláky, legíny, punčochy, tílka, body pro miminka a mnoho dalších produktů, u kterých pokud vyžijete Tchibo slevový kupón nebo slevový kód navíc ušetřete za nákup kvalitních produktů. V e-shopu najdete i různé svítidla, konferenční stolky, skříňky, kancelářské židle, psací stoly, skříně, pohovky, křesla. Hospodyňky mohou využít slevy při nákupu produktů do kuchyně - kvalitní hrnce a pánve, silikonové podložky, různé dózy, ruční mixér nebo kuchyňské roboty, nože apod. Ať už budete nakupovat kávu, kávovary, oblečení, produkty do kuchyně, koupelny nebo jiné produkty, máte jedinečnou možnost využít Tchibo slevový kód nebo slevový kupón a ušetřit tak při nákupu.

 

Jak Tchibo pracuje

Nabídka zboží, která je každý týden nová, se řídí principem, jenž je stejně jedno­duchý jako směro­datný: jednotné téma, spojující všechny nabízené výrobky. Vzájemná spolu­práce přísl­u­šných produ­ktových manažerů, vyhle­davačů aktuálních trendů a ústavů průzkumu trhu umožňuje analýzu dlouho­dobých vývojových trendů spole­č­nosti i tržního chování zákazníků. Výsledek této činnosti je často překvapivě jedno­značný. Tchibo se tedy může připravit na nejrůznější aspekty prodeje: na okamžitá přání a potřeby zákazníků, změny jejich zvyklostí, jejich požadavky kladené na moderní techno­logii. Součástí obchodní koncepce Tchibo jsou i nákupčí a kontroloři jakosti. Bez těchto lidí by byly dobré ceny i známá vynikající kvalita zboží nemysl­i­telné. Co ví jen někdo: každý druh zboží se vyrábí exklu­zivně pro Tchibo a každý výrobek se pak prodává jen v jediném provedení. To znamená, že například je v týdenní nabídce spotře­bního zboží zastoupen jen jeden typ žehličky, a nikoliv dvacet různých modelů, z nichž by si zákazník musel vybírat. Tchibo zde pro své zákazníky prostě provádí spolehlivý předběžný výběr. Hlavní myšlenka každého týdne je integ­rována do celkové obchodní koncepce – každých sedm dní vzniká další „nový svět“. Nabídka každého týdne pak znamená také novou dekoraci výloh obchodů Tchibo, přestavbu regálů v prode­jních místech, nové katalogy Tchibo či obnovu webových stránek. Tchibo se tak pokaždé stává speci­a­l­i­zo­vaným obchodem, byť jen na omezenou dobu. Zákazníci Tchibo vědí: kdo chce v daném týdnu zakoupit vyhlédnutý druh zboží, musí si pospíšit. Tchibo nabídka je totiž co do počtu záměrně omezená. Tchibo záleží i na kvalitě spotřebního zboží. Dětské prádlo vyrobené z organické bavlny, funkční nábytek, moderní stolní nádobí: výběr spotřebního zboží Tchibo je široký a rozmanitý. Tchibo ručí za vysokou všech výrobků: odborníci Tchibo vyvíjejí každý výrobek sami a dodavatelé ho pak vyrábějí výlučně pro Tchibo. Je to jediný způsob, jak ovlivnit jakost každého z našich výrobků od samého počátku. Výrobky v Tchibo se testují ve vlastní Tchibo zkušebně i v nezávislých laboratořích. Pouze tehdy, když jsou splněna všechna kritéria, uděluje Tchibo pečeť jakosti TCM (Tchibo Certified Merchandise). Normy jakosti se vztahují nejen na čistě fyzikální atributy výrobku, nýbrž také na podmínky, za kterých byly výrobky vyrobeny. Jde například o sociální odpovědnost vůči všem zaměstnancům účastnících se výrobního procesu. Také se  posuzují dopady způsobu výroby výrobků na životní prostředí.

 

Jak uplatnit slevy, slevové kódy a slevové kupóny

 

Nevíte, jak přesně fungují slevové kódy na Tchibo.cz? Nabízíme Vám postup, jak si při nákupu můžete rychle a jednoduše slevové kódy uplatnit:

 

1/ Výběr slevového kódu

Vyberte si konkrétní slevový kód, který byste si chtěli na Tchibo.cz uplatnit.

 

2/ Zobrazení slevového kódu

Klikněte na oranžové tlačítko "Zobrazit kód, zkopírujte nebo si opište slevový kód a klikněte na oranžové tlačítko" Přejít do e-shopu ", následně budete přesměrováni přímo na Tchibo.cz.

 

3/ Zadání slevového kódu

Vyberte si produkt, o který máte zájem, stiskněte tlačítko "Koupit", produkt se automaticky vloží do nákupního košíku, následně stiskněte tlačítko "Nákupní košík/Pokladna". Přímo v nákupním košíku je pod Vámi vybraným produktem políčko "Uplatnit slevový poukaz" – tam vložte zkopírovaný slevový kód nebo jej ručně vepište a potvrďte tlačítkem „Uplatnit“.

 

Využití slevy Tchibo na Vašekupóny.cz

Vyberte si konkrétní Tchibo slevu, klikněte na tlačítko "Získej slevu" a budete automaticky přesměrováni do internetového obchodu Tchibo.cz přímo na akční nabídku, kde si můžete produkt nakoupit se slevou.

Podobné slevové kódy a kupóny

rc-auta.eu Elnino.cz Vše Výhodně Notino Egmont.cz Darkyla.cz

Expirované kupóny

19. 12. 2017

Akce - 18% sleva na kolekci Dárky pro muže na Tchibo.cz

Sleva 18% platí na zboží z… Více o slevě

Sleva 18% platí na zboží z kolekce: Dárky pro muže v eshopu Tchibo. Sleva se načte automaticky v nákupním košíku. Využijte slevové kupóny Tchibo a nakoupíte levněji. Skrýt text

12. 12. 2017

Slevový kód - 20% na úložné prostory a nábytek na Tchibo.cz

Sleva 20% platí na kolekci… Více o slevě

Sleva 20% platí na kolekci „Šatník jako ze škatulky" v eshopu Tchibo.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Využijte slevové kupóny Tchibo a nakoupíte levněji. Skrýt text

11. 12. 2017

Slevový kód - 20% na ponožky a punčocháče na Tchibo.cz

Sleva 20% platí na 5 a více… Více o slevě

Sleva 20% platí na 5 a více párů, 15% sleva na 4 páry, 10% sleva na 3 páry v eshopu Tchibo.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Využijte slevové kupóny Tchibo a nakoupíte levněji. Skrýt text

17. 12. 2017

Slevový kód - 20% na kolekci Hračky, dekorace a pečení na Tchibo.cz

Sleva 20% platí na kolekci:… Více o slevě

Sleva 20% platí na kolekci: Hračky, dekorace a pečení v eshopu Tchibo.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Za dopravu a dobírku neplatíte. Využijte slevové kupóny Tchibo a nakoupíte levněji. Skrýt text

10. 12. 2017

Slevový kód - 20% na kolekci Slavnostní kuchyň a jídelna na Tchibo.cz

Sleva 20% platí na kolekci:… Více o slevě

Sleva 20% platí na kolekci: Slavnostní kuchyň a jídelna v eshopu Tchibo.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Využijte slevové kupóny Tchibo a nakoupíte levněji. Skrýt text

16. 1. 2018

Sleva až - 48% na Cafissimo Pure na Tchibo.cz

V eshopu Tchibo najdete… Více o slevě

V eshopu Tchibo najdete slevu až 48% na kavovar Cafissimo Pure. Využijte slevové kupóny Tchibo a nakoupíte levněji. Skrýt text

4. 12. 2017

Slevový kód - 20% na pyžama + doprava zdarma na Tchibo

Sleva 20% + doprava zdarma… Více o slevě

Sleva 20% + doprava zdarma platí na pyžama a noční košile v eshopu Tchibo.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Platí jen na objednávky s doručením domů. Slevy nelze kombinovat. Využijte slevové kupóny Tchibo a nakoupíte levněji. Skrýt text

4. 12. 2017

Slevový kód - 20% na vybrané kolekce na Tchibo.cz

Sleva 20% platí na kolekce … Více o slevě

Sleva 20% platí na kolekce "Domácí péče o zdraví" a "Zimní sporty" v eshopu Tchibo.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Slevy nelze kombinovat. Využijte slevové kupóny Tchibo a nakoupíte levněji. Skrýt text

28. 12. 2017

Sleva až - 40% na Cafissimo Tuttocaffé na Tchibo.cz

V eshopu Tchibo najdete… Více o slevě

V eshopu Tchibo najdete slevu až - 40% na kavovar Cafissimo Tuttocaffé. Využijte slevové kupóny Tchibo a nakoupíte levněji. Skrýt text

28. 12. 2017

Sleva až - 38% na Cafissimo Classic na Tchibo.cz

V eshopu Tchibo najdete… Více o slevě

V eshopu Tchibo najdete slevu až - 38% na kavovar Cafissimo Classic. Využijte slevové kupóny Tchibo a nakoupíte levněji. Skrýt text