Česká pojišťovna slevové kupóny

www.ceskapojistovna.cz

V Ceskapoistovna.cz získáte výhodně kvalitní životní pojištění i neživotní pojištění pro fyzické osoby i pro podnikatele a firmy. Využijte slevy na pojištění a uzavřete životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění auta či motocyklu, havarijní pojištění, povinné ručení, pojištění majetky, pojištění hypotéky nebo penzijní spoření. V Ceskapoistovna cz získáte to nejvýhodnější pojištění. Skrýt text

Přejít do obchodu

O obchodě Česká pojišťovna

Ceskapojistovna.cz je pojišťovna s dlouholetou tradicí, která nabízí svým klientům životní i neživotní pojištění. Pokud potřebujete uzavřít pojištění jako fyzická osoba nebo chcete uzavřít pojištění pro svou firmu nebo podnik, Ceskapojistovna vám nabídne ty nejkvalitnější služby. Využijte slevy na životní pojištění nebo slevy na neživotní pojištění a vyberte si ze široké škály nabízených pojištění. Celá nabídka pojišťovny je rozdělena do následujících kategorií:

 

  • občané
  • firmy

 

Vyhodné životní pojištění a pojištění domu, bytu, domácnosti

Využijte slevy na Ceskapojistovna a získejte výhodně životní pojištění, kde si můžete vybrat životní pojištění pro rodinu, životní pojištění pro děti, důchodové pojištění, úrazové pojištění, skupinové pojištění osob, pojištění zdravotní a úrazové asistence či pojištění pohřbu. Využijte i slevy na cestovní pojištění a získejte cestovní pojištění pro rodinu, pro podnikatele a živnostníky, krátkodobé i dlouhodobé cestovní pojištění, cestovní pojištění při cestách na dovolené s rodinou či samostatně, cestovní pojištění při cestách za zábavou, za sportem, k moři, za prací či adrenalinem, v tuzemsku i zahraničí. Pro kompletní zabezpečení vašeho motorového vozidla se vám jistě bude hodit povinné ručení, havarijní pojištění či pojištění pro starší auto a povinné ručení pro motocykly. Využijte i pojištění odpovědnosti a vyberte si z nabízených pojištění například pojištění odpovědnosti občana, pojištění odpovědnosti při výkonu povolání, pojištění odpovědnosti vlastníka, nájemce, držitele nebo správce nemovitosti, pojištění odpovědnosti z výkonu práva myslivosti. Využijte slevy na pojištění majetku a získejte výhodně pojištění domu, pojištění bytu, pojištění domácnosti, pojištění chaty nebo chalupy, pojištění sportovní a jiné výbavy, pojištění jízdních kol, pojištění pro studenty, či asistenci majetku, kde získáte rychlou pomoc v nouzových situacích. Pojistit si můžete dokonce i svého domácího mazlíčka.

 

                                                                               Využijte slevy na pojištění pro firmy


Pokud si uplatníte slevové kupóny Ceskapojistovna, můžete za velmi výhodných podmínek pojistit i auto či celý vozový park vaší firmy, získat havarijní pojištění pro firmy i povinné ručení pro firmy. Využijte slevy na pojištění odpovědnosti a získejte výhodně pojistné produkty jako pojištění odpovědnosti podnikatele, pojištění obecné odpovědnosti podnikatele a právnických osob, kvalifikovaní odpovědnost, pojištění odpovědnosti silničního dopravce, pojištění odpovědnosti vlakové dopravy, pojištění odpovědnosti členů orgánů společnosti či pojištění odpovědnosti zaměstnavatele za nemoci z povolání a pracovní úrazy. Stejně je pro firmy připraveny i cestovní pojištění, kde si mohou vybrat cestovní pojištění na krátkodobé i dlouhodobé pracovní cesty, nebo cestovní pojištění pro klienty cestovních kanceláří. Pro podnikatele, zabývajících se zemědělstvím či lesy jsou připraveny pojištění jako pojištění lesů a lesních školek, pojištění plodin či pojištění zvířat. Uplatněte si slevové kupóny a využít můžete pojištění majetku podnikatele, pojištění přepravy zásilek, ale i pojištění finančních ztrát, pojištění finanční způsobilosti dopravce, pojištění smluvních záruk i pojištění záruky za celní dluh. Pokud potřebujete kvalitní pojištění v Ceskapojistovna.cz ho získáte výhodně a online.

Podobné slevové kódy a kupóny