Čerstvá káva slevové kupóny

www.cerstvakava.cz

Internetový obchod Cerstvakava.cz Vám nabízí kvalitní čerstvě praženú kávu, široký sortiment kávomlýnků, kávovarů, french pressů, moka konviček. Najdete zde značkové kávy Lavazza, Illy, Segafredo, Dallmayr a další. Nakupujte za slevy kvalitní kávy a využívejte slevové kódy a slevové kupóny na kapslové kávovary, automatické kávovary, aeropressy ale i na elektrické mlýnky, kavárenské mlýnky či jiné produkty. Skrýt text

Přejít do obchodu

O obchodě Čerstvá káva

Čerstvá káva, jejíž nikdy neodoláte

Prodejem kávy se internetový obchod Cerstvakava.cz zabývá od roku 2004. E-shop zastává názor, že nejlepší káva, kterou lze pít, je káva čerstvá. A to je to, co se obchod snaží prodávat – čerstvou kávu, takovou, která chutná a voní na míle daleko. Rozhodně se rozdíl čerstvé a přestárlé kávy netýká jen odborných ochutnávačů, poznáte ho sami. Využijte nabízené slevy a slevové kupóny a kupte si kávu, kterou jste ještě nepili.

Pro lepší orientace v nabídce je e-shop rozdělen do přehledných kategorií:

čerstvá káva

kávovary, espressa

kávovary

mlýnky na kávu

kávomlýnky

french pressy, moka konvice

pressovače

doplňky ke kávě

ostatní

značkové kávy

Z nabídky obchodu Cerstvakava.cz si vyberou všichni, baristé i naprostí laici. Zkrátka všichni milovníci kávy. Se slevou si kupte brazilskou kávu, dominikánskou kávu, degustační balíčky, espresso směsi, etiopskou kávu, guatemalskou kávu, indickou kávu, keňskou kávu, kolumbijskou kávu nebo kostarickou kávu. Uplatněte si slevový kupon nebo slevový kód a objednejte si to správné vybavení: automatické kávovary, kapslové kávovary nebo klasické pákové kávovary, kávomlýnky, pressovače, moca konvice nebo různé příslušenství či doplňky. Jste raději zastánci známé klasiky, využijte slevy na kávu značek jako Dallmayr, Illy, Lavazza, Segafredo nebo na další značkové kávy.

 

Rozumné ceny, šetřete čas, šetřete peníze

Díky přímé spolupráci s mnoha výrobci a efektivní organizaci může Cesrtvakava.cz prodávat kávu za výhodné ceny – samozřejmě při maximálním zachování vysoké úrovně služeb a kvality sortimentu. Nejen pravý znalec pozná rozdíl mezi kávou čerstvě podávanou anebo tou, co špatným a dlouhodobým skladováním svou čerstvost pozbyla. Již při prvním otevření sáčku s Čerstvou Kávou zažijete chvíle neobyčejné, jež příjemně povzbudí Vaše smysly. Tehdy poznáte, že až teď pijete opravdovou kávu... A když při nákupu využijete slevové kódy, ještě ušetříte. Nechcete myslet na objednání kávy? Tuto starost nechtena Cerstvakava.cz.  Kávu objednáte pouze jednou. Dalších 6-24 měsíců je to starost e-shopu. Vždy na začátku nebo uprostřed měsíce dostanete předplacené množství kávy a k tomu i se zajímavou slevou!

Podobné slevové kódy a kupóny

Expirované kupóny

29. 2. 2016

Slevový kód - 10% sleva na kávu na Cerstvakava.cz

Sleva 10% platí na celý… Více o slevě

Sleva 10% platí na celý sortiment čerstvě pražené kávy v eshopu Cerstvakava.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Využijte slevové kupóny Čerstvá káva a nakoupíte kávy v sáčcích i plechovkách nebo degustační balíčky levněji. Skrýt text