Návrat na Vasekupony.cz

Odvažte se se Shopping Fever a dopřejte si jen to nejlepší

Toužíte oživit svůj šatník, ale nechcete utratit celou výplatu? Pak se určitě zapojte do Shopping Fever a užijte si 3 dny plné skvělých nákupů. Zasloužíte si to. Slevy ve vybraných obchodech dosáhnou až -50%. Podívejte se, kde se vyplatí nakupovat.

 


 
Víte, co je to Shopping Fever?
 
Ashopping Fever je název oblíbené slevové akce, která odstartuje 12. dubna 2019 a potrvá 3 dny, konkrétně do 14. dubna 2019. V průběhu těchto dnů klesnou ceny ve vybraných obchodech pekelně nízko. Speciální slevy a akce proběhnou ve více než 2700 online i kamenných prodejen u nás i na Slovensku. Jak to celé funguje?

shopping fever vasekupony.cz

Na to, abyste si nákupy užili co nejvíce, potřebujete nejprve získat potřebné slevové kódy, však? Slevové kupóny, ale i kódy, díky kterým nakoupíte výhodně, můžete získat hned několika způsoby.
 


1. Březnové vydání časopisů Marie Claire, Joy a Elle obsahují speciální kupónovou knížku, ve které najdete vše, co potřebujete.

shopping fever cz vasekuponycz

2. Pokud jste si nestihli zakoupit březnové vydání oblíbených magazínů, nezoufejte. Mnoha jistě potěší i praktická mobilní aplikace s názvem Shopping Fever, která obsahuje přesný seznam všech obchodů zapojených do kampaně. Pozor, kupóny v aplikaci jsou zpoplatněny.

shopping fever slevy vasekupony.cz

3. No a vše potřebné (a to zcela zdarma) samozřejmě najdete i na našem webu Vašekupóny.cz
 

vasekupony_cz slevy a slevove kupony


 

Kde všude si můžete uplatnit slevu?
 
Prohlédněte si seznam obchodů, ve kterých nyní najdete slevy až do výše -50%.
 
adidas slevy vasekupony.cz     a3sport slevy vasekupony.cz     albi slevy vasekupony cz      blazek slevy vasekupony.cz
calzedonia cz vasekupony.cz      ccc slevy vasekupony cz     desigual slevy vasekupony.cz      douglas slevy vasekupony cz
ecco slevy vasekupony cz      fann vasekupony cz slevy      hm slevy vasekupony cz      humanic slevy vasekupony cz
intimissimi slevy vasekupony cz      kara vasekupony slevove kody      slenoty aurum slevy vasekupony cz       knohy dobrovsky vasekupony slevy
orsay slevy vasekupony cz      petcenter vasekupony cz slavove kody       profimed vasekupony.sk slavove kody       s oliver slevy vasekupony
sconto slevy vasekupony.cz      tescoma slevy vasekupony.cz        yves rocher vasekupony.cz slevy